مدیرکل بنیاد مسکن استان خبر داد: پروژه 54 واحدی نهضت ملی مسکن خرمدره به زودی افتتاح می شود مدیرکل بنیاد مسکن استان خبر داد: پروژه 54 واحدی نهضت ملی مسکن خرمدره به زودی افتتاح می شود

تاریخ ارسال : 1402/08/28

مدیرکل بنیاد مسکن استان خبر داد: پروژه 54 واحدی نهضت ملی مسکن خرمدره به زودی افتتاح می شود

مدیرکل بنیاد مسکن استان خبر داد: پروژه 54 واحدی نهضت ملی مسکن خرمدره به زودی افتتاح می شود

 

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان در جمع خبرنگاران با بیان اینکه، تامین مسکن برای اقشار کم درآمد از اولویت های اصلی بنیاد مسکن به شمار می آید، اظهار کرد: ساخت 6500 واحد مسکونی در شهرهای زیر 100 هزار نفر جمعیت به بنیاد مسکن واگذار شده  که خوشبختانه تاکنون احداث  2 هزار واحد آغاز شده و در مراحل مختلف پیشرفت فیزیکی می باشد.

رضا خواجه ای ادامه داد: همزمان با سفر دور دوم ریاست جمهوری به استان ، پروژه 54 واحدی نهضت ملی خرمدره با 6 بلوک و در مساحتی بالغ بر 6402 متر مربع و همچنین فاز اول پروزه گلشهر زنجان (64 واحد مسکونی از 368 واحد ) افتتاح خواهد شد و به متقاضیان تحویل داده می شود.

وی با اشاره به اینکه، هزار و ۱۰۶ واحد برای متقاضیان نهضت ملی در شهرستان ابهر در حال ساخت است، تصریح کرد: از این تعداد ۵۰۶ واحد با پیشرفت متوسط ۶۰ درصد در شهرهای هیدج و صایین قلعه در حال تکمیل و تعداد ۶۰۰ واحد در شهر ابهر در حال انعقاد قرارداد و انتخاب پیمانکار است.

خواجه ای به پروژه 368 واحدی گلشهر زنجان به مساحت 52542 متر مربع اشاره کرد و گفت: این پروژه در حال حاظر 75 درصد پیشرفت فیزیکی دارد، که هم اکنون 64 واحد از این پروژه در مراحل پایانی بوده و به زودی افتتاح خواهد شد.

وی بر ضرورت تعامل هر چه بیشتر دستگاه‌های خدمات رسان در خصوص اجرای پروژه‌های نهضت ملی مسکن اشاره کرد و  و افزود: باید همه دستگاه های ذی ربط و خدمات رسان در فراهم کردن و و ایجاد زیرساخت ها در اجرای پروژه های مسکن پای کار باشند تا پروژه ها به موقع به مردم واگذار شود.

مدیرکل بنیاد مسکن استان تاکید کرد: در اجرای پروژه ها از سوی بنیاد مسکن، علاوه بر تسریع اجرای پروژه ها،  ، تمامی نکات فنی  و مهندسی برای ارائه خدمات بهتر به مردم ، رعایت شده است.

 

 

 

 

 

موضوع خبر :
  • نهضت ملی
  • مسکن
  • خرمدره
حوزه متولی :
  • معاونت امور مسکن شهری
دسته بندی :
به این مطلب چه امتیازی می دهید؟ 1 2 3 4 5 (0)

نظر شما در مورد مدیرکل بنیاد مسکن استان خبر داد: پروژه 54 واحدی نهضت ملی مسکن خرمدره به زودی افتتاح می شود مدیرکل بنیاد مسکن استان خبر داد: پروژه 54 واحدی نهضت ملی مسکن خرمدره به زودی افتتاح می شود چیست؟

سوال: