مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان: پروژه 368 واحدی نهضت ملی مسکن گلشهر در حال حاظر پیشرفت فی مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان: پروژه 368 واحدی نهضت ملی مسکن گلشهر در حال حاظر پیشرفت فیزیکی 70 درصدی دارد

تاریخ ارسال : 1402/08/13

مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان: پروژه 368 واحدی نهضت ملی مسکن گلشهر در حال حاظر پیشرفت فیزیکی 70 درصدی دارد

مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان: پروژه 368 واحدی نهضت ملی مسکن گلشهر در حال حاظر پیشرفت فیزیکی 70 درصدی دارد

 

نشست مشترکی بین مهندس اسماعیلی مدیرکل راه و شهرسازی با مهندس خواجه ای مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان در راستای گسترش تعاملات موجود ، بررسی وضعیت پروژه های نهضت ملی مسکن در شهرهای زیر ۱۰۰ هزار نفر جمعیت و ارایه راهکارهای لازم جهت حل مشکلات موجود برگزار شد.

در ابتدا مهندس خواجه ای با  اشاره به اینکه، در حال حاظر بنیاد مسکن استان 14پروژه با دارا بودن 1705 واحد مسکونی در شهرهای زیر 100 هزار نفر جمعیت (هیدج، صائین قلعه،خرمدره، قیدار ، سلطانیه آببر) در دست ساخت دارد، که به طور میانگین بیش از 60 درصد پیشرفت فیزیکی دارند،افزود: پروژه های در دست اجرا 1772 واحد مسکونی به مساحت 238169 متر مربع و پروژه های در دست طراحی، 1005 واحد به مساحت 125605 متر مربع می باشد.

وی ادامه داد: تاکنون بنیاد مسکن 278 قطعه زمین از اداره راه و شهرسازی برای احداث 1904 واحد مسکونی در زمینه اجرای طرح نهضت ملی مسکن در استان دریافت نموده است.

مدیرکل بنیاد مسکن استان با ا اشاره به پروژه در حال ساخت 368 واحدی گلشهر زنجان اظهار کرد: پروژه 368 واحدی نهضت ملی مسکن گلشهر در حال حاظر پیشرفت فیزیکی 70 درصدی دارد.

خواجه ای خاطر نشان کرد : این پروژه با مساحتی بالغ بر ۵۲۵۴۵ متر مربع، دارای ۴ بلوک ۱۰ طبقه و ۲ بلوک ۹ طبقه می باشد.

 

وی با بیان اینکه ، مشارکت و پرداخت به موقع متقاضیان، موجب تسریع در اجرای پروژه ها و تحویل به موقع واحدها خواهد بود، تاکید کرد:در صورت مشارکت متقاضیان، این پروژه تا پایان سال، فاز به فاز تحویل داده می شود.

خواجه ای بر ضرورت تعامل هر چه بیشتر دستگاه‌های خدمات رسان در خصوص اجرای پروژه‌های نهضت ملی مسکن اشاره کرد و و گفت: باید همه دستگاه های ذی ربط و خدمات رسان در فراهم کردن و و ایجاد زیرساخت ها در اجرای پروژه های مسکن پای کار باشند تا پروژه ها به موقع به مردم واگذار شود.

در ادامه مهندس اسماعیلی مدیرکل راه و شهرسازی استان، ز نجان را جزو استانهای پیشرو در اجرای طرح نهضت ملی مسکن در سطح کشور اعلام کرد و افزود: تمام تلاش اداره کل راه و شهرسازی استان اجرای سریع پروژه های مسکن ملی است و برای تحقق این مهم از هیچ تلاشی دریغ نمی کند.

وی اظهار کرد: تلاش می کنیم تا واحدهای مسکونی نهضت ملی مسکن خیلی سریع به دست متقاضیان برسد تا کمترین دغدغه را داشته باشند.

مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان، ساخت مسکن را بسیار سخت عنوان کرد و گفت: باید با برنامه ریزی کارها جلو برود و در این خصوص برنامه ریزی و مدیریت لازم در دستور کار است.

اسماعیلی، با بیان اینکه ۲۷ هزار واحد مسکونی طرح نهضت ملی مسکن در بخش حمایتی در استان زنجان ساخته خواهد شد، افزود: از این تعداد ۱۹ هزار واحد مسکونی تخصیص پروژه شده که از این تعداد بیش از ۱۴ هزار و ۵۰۰ واحد در شهر زنجان در دست ساخت است که پیشرفت فیزیکی بیش از ۶۰ درصد دارند.

وی بیان داشت: قسمت اعظمی از پروژه های نهضت ملی مسکن در زنجان طی سال آینده به مرحله واگذاری می رسد و برای تحقق این مهم هم تلاش لازم را می کنیم.

 

 

موضوع خبر :
  • گلشهر
  • نهضت ملی
  • مسکن
حوزه متولی :
  • معاونت امور مسکن شهری
دسته بندی :
به این مطلب چه امتیازی می دهید؟ 1 2 3 4 5 (0)

نظر شما در مورد مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان: پروژه 368 واحدی نهضت ملی مسکن گلشهر در حال حاظر پیشرفت فی مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان: پروژه 368 واحدی نهضت ملی مسکن گلشهر در حال حاظر پیشرفت فیزیکی 70 درصدی دارد چیست؟

سوال: