امام خمینی (ره) : از بنیاد مسکن که زحمات زیادی در ایران کشیده اند تشکر میکنم
جمعه ۱۹ خرداد ۱۴۰۲

بازدید مهندس صنعتی منفرد مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان و حجت الاسلام و المسلمین مصطفوی از خبرگزاری جمهوری اسلامی ( IRNA) در زنجان

بازدید مهندس صنعتی منفرد مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان و حجت الاسلام و المسلمین مصطفوی از خبرگزاری جمهوری اسلامی ( IRNA) در زنجان

طی هماهنگی های انجام شده خبرگزاری جمهوری اسلامی استان و دفتر روابط عمومی بنیاد مسکن، مهندس صنعتی منفرد به همراه حجت الاسلام و المسلمین مصطفوی از این خبرگزاری بازدید کردند. در این برنامه ضمن بازدید از واحد های مختلف تحریریه و سرویس های خبری جلسه مشترکی نیز برگزار شد. در این جلسه که با حضور مهندس صنعتی منفرد مدیرکل بنیاد مسکن استان و حجت الاسلام و المسلمین مصطفوی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در این نهاد، خانم رفیعی مدیر خبرگزاری جمهوری اسلامی در استان و خبرنگاران این خبرگزاری همراه بود گفتگوهایی در خصوص نقش اصحاب رسانه به عنوان پل ارتباطی میان مردم و مسئولین گفتگو شد. در ابتدا خانم رفیعی مدیر خبرگزاری ضمن خوش آمد گویی حضور مدیرکل و نماینده ولی فقیه  در خبرگزاری ایرنا را بسیار ارزشمند دانسته و توضیحاتی در خصوص فعالیت های این سازمان ارائه نمودند. مهندس صنعتی منفرد با اشاره به تعبیر هوشمندانه مقام معظم رهبری در خصوص خبرگزاری جمهوری اسلامی به مثابه نبض نظام، ارزش تلاش های شبانه روزی این سازمان را بسیار کلیدی دانست،وی همچنین در ادامه به ارتباط دو سویه بین اصحاب رسانه و دستگاه ها اشاره کرده و رسانه ها را پل ارتباطی مردم و مسئولین عنوان کرد. پس از آن حجت الاسلام و المسلمین با بیان حدیثی از پیامبر اکرم (ص) در خصوص خدمت به مردم، کار خبرنگاران در اطلاع رسانی به مردم را حرفه ای مقدس دانسته که اصحاب رسانه بایستی در حفظ این جایگاه کوشا باشند.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group