امام خمینی (ره) : از بنیاد مسکن که زحمات زیادی در ایران کشیده اند تشکر میکنم
جمعه ۰۴ فروردین ۱۴۰۲

جلسه کارگروه استانی و ملی بصورت مشترک و بصورت ویدئو کنفرانس و ارتباط مستقیم با وزارت کشور در‌ خصوص پروژه ملی gnaf

جلسه کارگروه استانی و ملی بصورت مشترک و بصورت ویدئو کنفرانس و ارتباط مستقیم با وزارت کشور در‌ خصوص پروژه ملی gnaf

 

در این جلسه  که با حضور دکتر عصفوری معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسع منابع استانداری، مهندس محمدی سرپرست معاونت عمران روستایی ،مهندس احمدی مسئول دفتر فنی عمران روستایی  و سایر اعضا همراه بود  گزارشی از عملکرد این پروژه توسط معاون استاندار ارائه شد و روند پیشرفت پروژه در استان مورد تحلیل و بررسی قرار گرفت.همچنین بنیاد مسکن نیز بر اساس تفاهمنامه منعقده با اداره کل پست استان قول همکاری در ارایه نقشه های موجود روستایی را اعلام نمود.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group