مقام معظم رهبری : بنیاد مسکن یکی از برکات مستمر و صدقات جاری امام راحل می باشد
جمعه ۰۸ اسفند ۱۳۹۹

نشست مشترک مدیران کل و معاونین بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان های زنجان و اردبیل در راستای گسترش تعاملات

جلسه ی مشترک با حضور مهندس رضا خواجه ای مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان و مهندس فرهاد سبحانی، مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اردبیل و همچنین معاونین حوزه های مختلف بنیاد مسکن انقلاب اسلامی دو استان مذکور در سالن جلسات اداره کل بنیاد مسکن اردبیل برگزار گردید.

در ابتدای این جلسه مهندس رضا خواجه ای– مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان با تاکید بر اهمیت افزایش تعاملات فی مابین نهادهای انقلابی شمالغرب کشور و استانهای اردبیل و زنجان در تحقق وظایف و ارائه هر چه بیشتر خدمات به مردم، افزود: انتقال تجربیات فنی و مهندسی در حوزه های عمران روستایی ، مسکن شهری ، بازسازی روستاها و ظرفیت های گردشگری دو استان می تواند بهترین فضا را برای پیشبرد اهداف عالی بنیاد مسکن فراهم نماید.

در ادامه این جلسه نیز مهندس فرهاد سبحانی – مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی اردبیل نیز با خیر مقدم گویی به حضور همکاران استان زنجان در دارالارشاد اردبیل، اهمیت هم افزایی و تشریک مساعی در حوزه های مختلف اداری و تشکیلاتی را یادآور شده و تصریح کرد: بهره مندی از نظرات کارشناسی و استفاده از تجارب تمامی دستگاه های اجرایی در سطح استانها می تواند علاوه بر کاهش هزینه ها و تقلیل زمان اجرای پروژه های فنی و عمرانی و … ، عامل اصلی در تضارب اندیشه ها و بهره مندی از الگوهای مناسب عملکردی و تاثیر گذار در ارائه خدمات به مردم و احصاء مناسب ترین راهکارهای اجرایی و فنی باشد.

وی در ادامه استمرار این دست جلسات را خواستار شده و بر لزوم انتقال تجربیات و اشتراک گذاری ایده ها و نظریات موفق در سطوح مختلف معاونت ها تاکید نمود.

لازم بذکر است در ادامه این جلسه هر یک از معاونین حوزه های مختلف عمران روستایی، مسکن شهری، بازسازی و پشتیبانی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استانهای زنجان و اردبیل طی سخنانی به بیان مسائل و مشکلات مبتلابه حوزه های کاری خویش مبادرت نموده و سایر اعضای جلسه نیز در ادامه نسبت به ارائه نقطه نظرات خویش پرداختند.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group