امام خمینی (ره) : از بنیاد مسکن که زحمات زیادی در ایران کشیده اند تشکر میکنم
دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۸

دیدار مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان با مدیر عامل شرکت بنیاد بتن شمالغرب کشور

طی جلسه ای عشقی مدیر عامل شرکت بنیاد بتن شمالغرب کشور به همراه اعضای هیات مدیره این شرکت در روز پنج شنبه مورخه ۹۸/۵/۱۷ با مهندس صنعتی منفرد مدیرکل بنیاد مسکن استان و اعضای هیات مدیره این شرکت دیدار و گفت و گو کردند.

در این جلسه مهندس صنعتی منفرد ضمن مثبت ارزیابی کردن عملکرد بنیاد بتن در زمینه پتانسیل های موجود و بهبود کارایی پروژه های عمرانی، مطالبی را ارائه کرد.

وی تولید وعرضه مصالح ساختمانی با کیفیت و مطلوب را امری ضروری دانست و گفت: باتولید بتن آماده و قطعات بتنی و با بالا بردن سطح کیفیت و سیستم فرآیند تولید می توان گامی بلند در جهت اصلاح ساختار های اقتصادی و عمرانی برداشت.

در پایان مهندس عشقی مدیرعامل بنیاد بتن آذرآبادگان  با ارائه توضیحاتی به ارائه گزارش مالی و وضعیت کارگاه های بنیاد بتن پرداختند.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group