مقام معظم رهبری : بنیاد مسکن یکی از برکات مستمر و صدقات جاری امام راحل می باشد
سه شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۸

دیدار صمیمی استاندار زنجان به همراه معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری و مدیرکل بنیاد مسکن استان با مردم روستای درام و پاوه رود شهرستان طارم

دکتر حقیقی استاندار زنجان به همراه دکتر سلطانی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری، مهندس صنعتی منفرد مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان ، مهندس صفری فرماندار شهرستان طارم و جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی، روز پنج شنبه مورخه ۹۸/۰۲/۲۶   با حضور در برخی از روستاهای این شهرستان با اهالی مردم روستای درام و پاوه رود دیدار کردند و  پاسخگوی مشکلات مطرح شده توسط آنان شدند.

مسئولین پس از بازدید از این روستاها  و بررسی وضعیت موجود ، در بین اهالی این روستاها حضور یافتند که در این راستا  سوالاتی از سوی ساکنین، در حوزه های مختلف مطرح گردید .

سپس  استاندار زنجان راهکارهایی جهت رفع مشکلات موجود  ارائه نمودند و بر همکاری و تعامل کلیه مسئولین ذی ربط جهت کمک به مرم این روستاها در راستای حل مشکلات موجود و توسعه مناطق روستایی تاکید کردند.

 

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group