مقام معظم رهبری : بنیاد مسکن یکی از برکات مستمر و صدقات جاری امام راحل می باشد
جمعه ۰۳ خرداد ۱۳۹۸

حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان در مراسم جشن خانواده و تقدیر از فرزندان همکاران (نو ملکفین ) بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان

 

طی هماهنگی های به عمل آمده مراسم تقدیر از فرزندان همکاران (نو مکلفین) و برندگان مسابقات ورزشی بنیاد مسکن استان، با حضور حضرت آیت اله علی خاتمی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان و حوزه نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان، مهندس صنعتی منفرد مدیرکل بنیاد مسکن استان و  به همراه جمعی از کارکنان و خانواده های همکاران این نهاد برگزار شد .

ابتدا حضرت آیت اله خاتمی در سخنانی به جایگاه والای نماز در تمامی عرصه های زندگی اشاره داشتند و فرمودند: سن تکلیف ، دورانی است که بنده مورد خطاب خداوند قرار گرفته و اطاعت از فرامین الهی توسط مکلف ، موجب خشنودی خدای متعال می شود.

وی ادامه داد: جشن تکلیف یکی از وقایع مهم در زندگی هر نوجوان است که لحظه‌های شیرین و به یادماندنی را برای استقبال از تکالیف الهی به ارمغان می‌آورد.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان و حوزه نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان تصریح کرد: این مرحله از نوجوانی٬ وظیفه والدین نسبت به فرزندان سنگین‌تر می‌شود و خانواده‌ها باید فرزندان خود را با آموزه‌های دینی و اعتقادی آشنا کنند.

در پایان این مراسم با اهداء لوح یادبود و هدایایی از مکلفین فرزندان بنیاد مسکن استان و برندگان مسابقات ورزشی این نهاد تقدیر به عمل آمد.

 

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group