امام خمینی (ره) : بر دولت اسلامی است که برای خانه دار شدن ملت چاره ای بیندیشد و بر همه مردم است که در این مورد همکاری کنند
یکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸

برگزاری دوره آموزشی “اطفاء حریق و اصول ایمنی در محیط کار” با حضور مدیرکل بنیاد مسکن استان

دوره آموزشی “اطفاء حریق و اصول ایمنی در محیط کار” با حضور مهندس صنعتی منفرد مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی  استان، مهندس کلانتری رئیس ماشین آلات بنیاد مسکن استان و جمعی از رانندگان ماشین آلات و با همکاری سازمان آتش نشانی برگزار شد.

در این دوره آموزشی رانندگان با اصولی ایمنی در برابر حوادث، ارائه کمکهای اولیه، آشنایی با انواع روشهای اطفاء حریق، آشنایی و نحوه کار با کپسولهای آتش نشانی و … آشنا شدند.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group