امام خمینی (ره) : بر دولت اسلامی است که برای خانه دار شدن ملت چاره ای بیندیشد و بر همه مردم است که در این مورد همکاری کنند
یکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸

دیدار با مدیرکل سازمان اوقاف و امور خیریه استان در راستای گسترش تعاملات

 

طی جلسه ای  مهندس صنعتی منفرد مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان به همراه معاونین این نهاد، با حجت الاسلام و المسلمین جنتی مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان در خصوص افزایش تعاملات دو دستگاه دیدار و گفت وگو کردند.

در ابتدا مهندس صنعتی منفرد هدف از تشکیل این نهاد انقلابی را خدمت به محرومین و اقشار کم درآمد در جامعه دانست و گفت: این دو دستگاه اهداف و فعالیت های مشترکی در راستای خدمت به محرومین  دارند که در صورت گسترش تعاملات و هم افزایی بسیاری از مشکلات حل خواهد شد.

وی  به انعقاد تفاهم نامه بین بنیاد مسکن و سازمان اوقاف و امور خیریه استان اشاره کرد و افزود: این تفاهم نامه به منظور صدور اسناد مالکیت برای روستاهای اوقافی و تهیه و اجرای طرح های هادی روستاهای دارای املاک وقفی منعقد گردیده است .

صنعتی منفرد خاطر نشان کرد:  بنیاد مسکن  به عنوان یک دستگاه تخصصی آمادگی لازم را برای انجام اقدامات مشترک همچون ساخت مسکن برای اقشار کم درآمد و کلیه پروژه های عمرانی با این دستگاه را دارد.

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین جنتی با بیان اینکه، بنیاد مسکن همواره در راستای حل مشکلات اقشار کم درآمد به ویژه در سطح روستاها موفق عمل کرده است، ادامه داد: با استفاده  از ظرفیت و پتانسیل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان،  میتوان مشکلات مربوط به صدور سند برای واحدهای مسکونی در روستاهایی که دارای زمین های اوقافی هستند را حل نمود.

وی ادامه داد: این دو دستگاه اهداف مشخص و مشترکی دارند که در صورت تعاملات بیشتر می توانند خدمات مناسبتر و ارزشمندی به محرومین جامعه ارائه کنند.

 

 

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group