امام خمینی (ره) : بر دولت اسلامی است که برای خانه دار شدن ملت چاره ای بیندیشد و بر همه مردم است که در این مورد همکاری کنند
جمعه ۰۴ مهر ۱۳۹۹

برگزاری کمیته تصویب طرح هادی روستایی شهرستان خدابنده با حضور فرماندار این شهرستان - ۲۷ شهریور ۱۳۹۹

جلسه کمیته تصویب طرح هادی روستایی شهرستان خدابنده  با حضور مهندس بیگدلی فرماندار این شهرستان  و مهندس محمدی معاون عمران روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان و سایر اعضاء برگزار شد. در این جلسه  بازنگری طرح هادی روستاهای خنداب- آلنچه از توابع بخش سجاسرود و روستای حی از توابع بخش بزینه رود)  بررسی و به تصویب رسید.

مراسم معارفه نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با حضور آیت الله محمدی گلپایگانی - ۲۷ شهریور ۱۳۹۹

جلسه معارفه نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با حضور آیت الله محمدی گلپایگانی رئیس دفتر مقام معظم رهبری , دکتر اسلامی وزیر راه و شهرسازی , مهندس تابش رئیس بنیاد مسکن کشور , حجت الاسلام قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کشور , حاج آقا رضایی قائم مقام نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن , مسئولین دفاتر نمایندگی ولی فقیه در استانها , مهندس خواجه ای مدیرکل بنیاد مسکن استان زنجان در سالن جلسات دفتر مرکزی و برای مدیران کل استانها همزمان بصورت ویدئو کنفرانس برگزار گردید. در این مراسم با اهداء حکم مقام معظم رهبری حجت الاسلام والمسلمین حسین روحانی نژاد به عنوان نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی منصوب شدند. لازم به ذکر است حجت الاسلام والمسلمین حسین روحانی نژاد نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی پیش از این از سال ۶۸ تا ۹۸ مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه بنیاد مسکن استان های آذربایجان شرقی و قم بوده است.

امضای تفاهم نامه همکاری بین بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان و صندوق کارآفرینی امید استان به منظور توسعه اشتغال پایدار - ۱۹ شهریور ۱۳۹۹

طی هماهنگی های به عمل آمده، عبداللهی مدیر صندوق کارآفرینی امید استان با حضور در بنیاد مسکن استان، با مهندس خواجه ای مدیرکل این نهاد در راستای انعقاد تفاهم نامه همکاری به منظور توسعه اشتغال پایدار دیدار و گفتگو کردند. در ابتدا مهندس خواجه ای گفت:   باتوجه به وجود ظرفیت اشتغال زایی و به منظور توسعه اشتغال پایدار در چارچوب طرح توسعه پایدار منظومه های روستایی استان  زنجان و حمایت از افراد توانمند و کارآفرین با هدف ایجاد کسب و کارهای خرد و کوچک پایدار، با اولویت تولید بدون کارخانه در محیط های کوچک خانگی خصوصا مناطق محروم و کمتر برخوردار، این تفاهم نامه فی مابین صندوق کارآفرینی امید استان زنجان و بنیاد مسکن منعقد می شود. وی به اعطای تسهیلات قرض الحسنه اشتغال به اشخاص حقیقی و حقوقی  در قالب این تفاهم نامه اشاره کرد و گفت: در قالب این تفاهم نامه اعطای تسهیلات قرض الحسنه در چارچوب "قانون حمایت از اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری(منابع مشترک با صندوق توسعه ملی) برای اجرای طرح های کارآفرینی در بخش های مختلف متناسب با طرح توسعه پایدار منظومه روستایی در سطح استان  ازاهمیت ویژه ای برخوردار است. در ادامه عبداللهی به تعامل مطلوب با بنیاد مسکن در راستای اجرای هر چه بهتر این تفاهم نامه تاکید کرد و افزود: پس از انتخاب روستای هدف توسط بنیاد و معرفی متقاضیان دریافت تسهیلات، صندوق ارزیابی های لازم فنی و اقتصادی را انجام داده و در صورت تایید نهایی ،اقدام به ثبت نام، تشکیل پرونده و پرداخت تسهیلات مطابق با ضوابط خود می نماید.  

در چهارمین روز از هفته دولت؛ افتتاح همزمان ۳۱۰ واحد مسکونی بازسازی شده از حوادث بارندگی سال ۹۸ در شهرستان ماهنشان - ۰۶ شهریور ۱۳۹۹

در چهارمین روز از هفته دولت، ۳۱۰ واحد مسکونی بازسازی شده از حوادث بارندگی سال ۹۸، در روستای سهندعلیا شهرستان ماهنشان با حضور مهندس نوری فرماندار، مهندس موسوی معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن استان، حاج آقا نصیری مدیر مشارکت های مردمی و حساب ۱۰۰ امام (ره)  و مهندس نجفلی مدیر بنیاد مسکن شهرستان ماهنشان به طور همزمان افتتاح شد. همچنین پروژه آسفالت ریزی معابر  روستاهای  کوسج علیا بخش انگوران شهرستان ماهنشان به مساحت ۲۰۰۰ متر مربع و  با اعتبار ۲۲۰۰ میلیون ریال ،روستای بلند پرچین به مساحت ۲۰۰۰ متر مربع با اعتبار ۹۰۰ میلیون ریال و روستای آقکند به مساحت ۲۱۰۰ متر مربع با اعتبار ۲۵۶۰ میلیون ریال  با مشارکت دهیاری افتتاح شد.  

در چهارمین روز از هفته دولت؛ کلنگ زنی اجرای طرح هادی روستای تاتارده بخش افشار شهرستان خدابنده - ۰۵ شهریور ۱۳۹۹

مراسم کلنگ زنی اجرای طرح هادی روستای تاتارده بخش افشار شهرستان خدابنده در چهارمین روز از  هفته دولت،‌  با حضور مهندس حسینی نماینده مردم شهرستان خدابنده در مجلس شورای اسلامی، امام جمعه شهر گرماب و  مهندس محسنی مدیر بنیاد مسکن شهرستان خدابنده صورت گرفت. این پروژه با اعتباری بالغ بر سه میلیارد ریال ازمحل اعتبارات استانی و مشارکت دهیاری کلنگ زنی شد.

در سومین روز از هفته دولت بهره برداری از پروژه اجرای طرح هادی روستاهای شهرستان طارم - ۰۵ شهریور ۱۳۹۹

پروژه اجرای طرح هادی روستای رزه بند  و مسکن مهر چورزق به مساحت ۵۰۰۰ متر مربع ( از مشارکت بنیاد مسکن، دهیاری و شهرداری چورزق) با حضور  مهندس صفری فرماندار شهرستان طارم، امام جمعه و مهندس محمدی رئیس بنیاد مسکن شهرستان به بهره برداری رسید. همچنین یک واحد احد مسکونی به صورت نمادین در بخش چورزق از محل اعتبارات بهسازی مسکن روستایی افتتاح و پروژه اجرای طرح هادی روستای ولیس شهرستان طارم نیز  با اعتباری بالغ بر دو میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال با مشارکت دهیاری کلنگ زنی شد.

پیام تبریک مهندس خواجه ای مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان به مناسبت هفته دولت و روز کارمند - ۰۴ شهریور ۱۳۹۹

در متن این پیام آمده است؛ بسمه تعالی همکاران عزیز و پر تلاشم در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان هفته دولت، فرصتی است برای مرور داشته‌ های گران‌ بهای دولت شهید رجایی و باهنر و پویش و کوشش برای رسیدن به یک مجموعه‌ عدالت‌ محور، متعهد و متدین با خدمت خالصانه به خلق. بی‌شک وحدت مردم و دولت اسلامی، پیشرفت و اقتدار ایران اسلامی را به دنبال خواهد داشت. روز کارمند، تجلیل از انسان‌ های شایسته ‌ای است که هدف‌ شان خدمت به مردم و کسب رضای پروردگار است. آنان که همه همت و تلاششان، گشایش گره‌ های زندگی انسان‌ ها، رفع مشکلات و ایجاد آرامش در جامعه است. اینجانب بر خود وظیفه می دانم از زحمات و خدمات یکایک شما عزیزان در خدمت به مردم شریف استان به ویژه اقشار روستایی و محرومان جامعه تقدیر و تشکر نمایم.  امیدوارم با عزم راسخ و گام های استوار شما، بتوانیم در توسعه و رشد اهداف متعالی این نهاد انقلابی  و تحقق برنامه ها در راستای خدمت به مردم شریف استان، موفق تر از گذشته حرکت نمائیم.

بهره برداری از اجرای طرح هادی روستای سعید آباد و چسب شهرستان ایجرود در اولین روز از هفته دولت - ۰۴ شهریور ۱۳۹۹

در اولین روز از هفته دولت،  طرح هادی روستاهای سعید آباد و چسب  شهرستان ایجرود با حضور  مهندس فتحی فرماندار شهرستان ایجرود، امام جمعه شهرستان، بخشدار و مهندس تقی بیگلو مدیر بنیاد مسکن شهرستان به بهره برداری رسید. پروژه اجرای طرح هادی روستای سعید آباد  با اعتباری بالغ بر ۶۵۰ میلیون تومان شامل ۷۵۰۰ متر مربع اسفالت ریزی و زیرسازی و اجرای طرح هادی روستای چسب نیز با اعتباری بالغ بر ۴۹۰ میلیون تومان شامل ۴۰۰ متر مربع اسفالت ریزی و زیرسازی با مشارکت دهیاری به بهره برداری رسید.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان خبر داد: افتتاح ۶۰پروژه عمرانی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان طی هفته دولت - ۰۴ شهریور ۱۳۹۹

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان از افتتاح ۶۰پروژه عمرانی این نهاد انقلابی طی هفته دولت با اعتباری بیش از ۶۸میلیارد ریال خبر داد و اظهار کرد: همزمان با هفته دولت، پروژه های بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان شامل اجرای طرح هادی روستایی و بازسازی و مقاوم سازی مسکن روستایی افتتاح می شود. رضا خواجه ای با بیان اینکه، در این ایام ۱۶ پروژه اجرای طرح هادی در شهرستان های زنجان، ابهر، ایجرود، خدابنده ،طارم و سلطانیه افتتاح می شود، تصریح کرد: طرح هادی روستایی از جمله طرحهای عمرانی است که جزء مهمترین ابزار کنترل و مدیریت تحولات کالبدی در سکونتگاههای روستایی نیز به شمار می آید. مدیرکل بنیاد مسکن استان گفت: ساختار کالبدی روستاها که در طول زمان و بنا بر مقتضیات گوناگون اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی شکل گرفته­ اند، با اجرای طرح هادی روستایی و احداث ساخت و سازهای جدید، خانه­ های بادوام، تعریض معابر­، ایجاد پارک و فضای سبز، ایجاد کاربری­ های مورد نیاز از قبیل آموزشی، درمانی، نظامی و انتظامی و ... متحول شده و سبب رونق نسبی و افزایش حس امنیت در روستاییان شده است. خواجه ای  تاکید کرد: در اجرای طرح هادی روستاها، باید به حفظ ساختار سنتی روستاها در ابعاد گوناکون فرهنگی و اجتماعی و استفاده از منابع و مصالح بومی، توجه ویژه داشت. وی مهمترین هدف طرح های هادی روستایی را  تجدید حیات روستا به لحاظ ابعاد فیزیکی ، اقتصادی و اجتماعی روستاها دانست و افزود: هم اکنون تهیه و اجرای طرح هادی  روستایی به عنوان سند توسعه روستایی توانسته به روستاها هویت بخشد و به عنوان یکی از پروژه های توسعه روستایی در بهبود وضعیت اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی به ویژه بخش فیزیکی و کالبدی تاثیر بسزایی داشته باشد. مدیرکل بنیاد مسکن استان در ادامه از افتتاح واحدهای مسکونی مقاوم‎سازی شده روستایی در سطح شهرستان ها...

مدیرکل بنیاد مسکن استان : دیدار با خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران مایه عزت و سربلندی است - ۰۴ شهریور ۱۳۹۹

مهندس رضا خواجه ای مدیرکل بنیاد مسکن  انقلاب اسلامی به همراه نجفی معاون پشتیبانی و حاج آقا نصیری مدیر مشارکت های مردمی و حساب ۱۰۰ امام (ره)  به مناسبت هفته دولت با خانواده های آزادگان مرحوم  "مرادخانی و رضایی" دیدار و گفت‌ وگو کرد. در ابتدا مهندس خواجه ای، گفت: پیشرفت، سرافرازی و توسعه کشور و امنیت و آسایش حاکم بر جامعه را مدیون و مرهون رشادت های ایثارگران و آزادگان هستیم و در خدمت رسانی به آنان نباید از هیچ تلاشی دریغ کنیم. وی ادامه داد: وظیفه عموم مردم و بخصوص ما ، خدمت و رسیدگی به معیشت زندگی خانواده های محترم شهدا و ایثارگران و جانبازان و آزادگان میباشد و امیدواریم که بتوانیم در خدمت به این خانواده ها موفق بوده و به آنان ادای دین نمائیم. خواجه ای  با بیان اینکه، دیدار با خانواده های معظم شهدا و آزادگان، نقش به‌سزایی در افزایش و ترویج فرهنگ و روحیه ایثارگری دارد، افزود: وفاداری به آرمانهای شهدا و جانبازان گرامی و پاسداشت دستاوردهای آنان مهمترین و بزرگترین پشتوانه برای همه ماست . وی تاکید کرد:سرکشی از خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر، کمترین کاری است که می توان در برابر حماسه‌های عظیم و به یادماندنی که شهدا و جانبازان و آزادگان خلق کردند، انجام داد.

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group