امام خمینی (ره) : همه محرومان باید خانه داشته باشند ، هیچکس در هیچ گوشه مملکت نباید از داشتن خانه محروم باشد .
پنج شنبه ۰۸ اسفند ۱۳۹۸

بهره برداری از پروژه آسفالت ریزی معابر روستای محمودآباد شهرستان خدابنده از سوی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و مشارکت دهیاری - ۲۳ بهمن ۱۳۹۸

در نهمین روز از ایام الله دهه فجر ، پروژه آسفالت ریزی معابر روستای محمودآباد شهرستان خدابنده از سوی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و مشارکت دهیاری به بهره برداری رسید. این مراسم که با حضور مهندس بیگدلی فرماندار شهرستان خدابنده ، مهندس بابایی مدیر بنیاد مسکن شهرستان و جمعی از مسئولین شهرستانی صورت گرفت؛ پروژه مذکور  به مساحت ۶۱۰۰ متر مربع با اعتباری معادل ۴۰۰۰ میلیون ریال افتتاح شد.

بهره برداری از آسفالت روستاهای شهرستان سلطانیه با اعتباری بیش از ۶۵۰ میلیون تومان همزمان با ایام الله دهه فجر - ۲۳ بهمن ۱۳۹۸

همزمان با ایام الله دهه فجر، آسفالت روستاهای شهرستان سلطانیه با اعتباری بیش از ۶۵۰ میلیون تومان از سوی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و مشارکت دهیاری به بهره برداری رسید. این مراسم که با حضور مهندس نبی لو مدیر بنیاد مسکن سلطانیه و جمعی از مسئولین شهرستانی صورت گرفت؛ آسفالت روستاهای خیرآباد با مساحت ۶۵۰۰ متر مربع و اعتبار ۳۹۰ میلیون تومان و روستای حسین آباد با مساحت ۴۵۰۰ متر مربع و بااعتبار ۲۷۰ میلیون تومان به بهره برداری رسید. همچنین  ۲۵۰۴ امین واحد مسکونی مقاوم شده روستایی در شهرستان سلطانیه از محل طرح ویژه بهسازی ونوسازی واحدهای مسکونی روستایی افتتاح شد.

آغاز عملیات اجرایی طرح هادی روستای خوئین شهرستان ایجرود با اعتبار ۵ میلیارد ریال از سوی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی - ۲۱ بهمن ۱۳۹۸

طرح هادی روستای خوئین شهرستان ایجرود با اعتبار ۵ میلیارد ریال با حضور مهندس فتحی فرماندار ایجرود ، مهندس تقی بیگلو مدیر بنیاد مسکن این شهرستان و جمعی از مسئولین شهرستانی از سوی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و مشارکت دهیاری کلنگ زنی شد. تأمین عادلانه امکانات از طریق ایجاد تسهیلات اجتماعی، تولیدی و رفاهی، هدایت وضعیت فیزیکی روستا، ایجاد تسهیلات لازم جهت بهبود مسکن روستاییان و خدمات محیط زیستی و عمومی ‌از اهداف اصلی طرح هادی روستایی است که می توان گفت؛ بنیاد مسکن یکی از دستگاه های خدمات رسان بوده که همواره در تهیه و اجرای با کیفیت و اصولی طرح های عمرانی به ویژه در روستاها و مناطق سانحه دیده پیشتاز بوده است.

افتتاح پروژه های بهسازی معابر روستای صومعه بر شهرستان طارم و همچنین کلنگ زنی فاز دوم اجرای طرح هادی روستای صومعه بر از محل اعتبارات استانی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان - ۲۰ بهمن ۱۳۹۸

در هشتمین روز از ایام الله دهه فجر،پروژه بهسازی معابر روستای صومعه بر شهرستان طارم از محل اعتبارات دهیاری با نظارت بنیاد مسکن افتتاح شد. این مراسم که با حضورمهندس صفری فرماندار شهرستان طارم و مهندس شمس مدیر بنیاد مسکن این شهرستان صورت گرفت، فاز دوم اجرای طرح هادی روستای صومعه بر از محل اعتبارات استانی بنیاد مسکن نیز کلنگ زنی شد.

همزمان با هشتمین روز از ایام الله دهه فجر : افتتاح و بهره برداری از پروژه مسکونی ۲۴ واحدی شاهد زنجان توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان - ۱۹ بهمن ۱۳۹۸

همزمان با هشتمین روز از ایام الله دهه فجر،پروژه مسکونی ۲۴ واحدی شاهد زنجان توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان، با حضور دکتر حقیقی استاندار زنجان، حجت الاسلام و المسلمین صادقی نیارکی رئیس کل دادگستری استان، مهندس عسگری فرماندار زنجان، صنعتی منفرد مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان و جمعی از مدیران استانی افتتاح و به بهره برداری رسید. این پروژه به مساحت ۲۱۶۸ متر مربع در دو بلوک چهار طبقه  ، زیربنای ۱۳۷۲متر مربع و اعتبار ۲۵۴۰۱ میلیون ریال از اعتبارات بنیاد مسکن استان به بهره برداری رسید. گفتنی است مجموع تسهیلات پرداختی به متقاضیان به ازای هر نفر ۲۰۰ میلیون ریال بوده است.  

مراسم گرامیداشت ایام الله دهه فجر با حضور نماینده ولی فقیه در استان در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان - ۱۷ بهمن ۱۳۹۸

مراسم گرامیداشت ایام الله دهه فجر با حضور نماینده ولی فقیه در استان، امام جمعه زنجان و حوزه نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن استان ، مهندس صنعتی منفرد مدیرکل بنیاد مسکن استان، معاونین و جمعی از کارکنان این نهاد انقلابی و جمعیت هلال احمر استان برگزار شد. در این مراسم حضرت آیت الله خاتمی با یادآوری اینکه امام خمینی (ره) نکات بسیار ارزنده‌ای را به ما آموختند که بی‌تردید بصیرت، استقامت، ایمان، خودباوری، توکل، صلابت و … را می‌توان از جمله مهم‌ترین این درس‌های ماندگار عنوان کرد، و گفت: بنیان‌گذار کبیر انقلاب اسلامی در طول ۱۰ سال سکان‌داری این نظام، نقشه راهی را ترسیم کردند که امروز این نقشه راه، مسیر را برای تداوم آرمان‌های انقلاب اسلامی هموار کرده است. وی ادامه داد: ایام الله دهه مبارک فجر در تاریخ کشور ایران یادآور خروش ملت برای مقابله با ظلم و استکبار با پیروی از امام خمینی(ره) و ولایت مقام معظم رهبری است که طی ۴۱ سال اخیر با شور و شکوه هرچه بیشتر برگزار و گرامی داشته می شود. حضرت آیت الله خاتمی خاطر نشان کرد: ایران، جزو کهن‌ترین کشورهای تاریخ جهان با سابقه مدنیت هشت هزار ساله است در حالی که اروپا با تلاش‌های فراوان، سابقه مدنیت بیش از ۲ هزار سال برای خود نیافته است. وی با اشاره به گذشت بیش از ۴۰ سال از عمر انقلاب و قرار داشتن در گام دوم، گفت: فراز و نشیب زیادی در این مدت داشتیم اما در مقایسه با کشورهای  دیگر وضعیت بهتری داریم.

دیدار معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری زنجان و مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان با خانواده شهیدان والا مقام اکبر و اصغر نقدی همزمان با ایام الله دهه فجر - ۱۷ بهمن ۱۳۹۸

همزمان با ایام الله دهه فجر، دکتر مرادی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری زنجان به همراه  مهندس صنعتی منفرد مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان با خانواده شهیدان والا مقام اکبر و اصغر نقدی دیدار و گفتگو کردند. در ابتدا دکتر مرادی با بیان اینکه، پاسداری از خون شهدای والا مقام، رسالت همه مردم و مسئولان است و باید به این وظیفه خود به خوبی عمل کرده و از آن غافل نباشیم، افزود: خانواده‌های شهدا مظهر ایثار و فداکاری هستند و تکریم و تجلیل از آن‌ها باید در برنامه مسوولان قرار گیرد. وی ادامه داد: حفظ آرمان شهدای والامقام و تکریم خانواده‌های معظم شهدا همواره موجب دلگرمی مسوولان در انجام وظایف محوله و خدمات‌رسانی می‌شود. معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری زنجان تصریح کرد: آسایش و آرامشی که در جامعه حکم فرماست، مدیون همین فداکاری و ایثارگری‌های خانواده معظم شهیدان، جانبازان، ایثارگران، رزمندگان و آزادگان است که پاداش آنان نزد خدا محفوظ خواهد بود. در ادامه مهندس صنعتی منفرد ادامه داد: شهیدان، جانبازان و  ایثارگران مایه افتخار جامعه، میراث داران انقلاب اسلامی و سرمایه های معنوی کشور به شمار می روند و خدمت به آنها افتخاری بسیاربزرگ محسوب می شود. وی گفت: تکریم از ایثارگری های شهدا و خانواده این عزیزان  و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت مختص یک روز نیست بلکه باید در تمام سال نسبت به این ایثارگران و جان بر کفان دفاع از امنیت و آرامش کشور توجه شود.

افتتاح پروژه اجرای طرح هادی روستای درام شهرستان طارم در پنجمین روز از ایام الله دهه فجر - ۱۷ بهمن ۱۳۹۸

همزمان با پنجمین  روز از دهه فجر، پروژه اجرای طرح هادی در روستای درام شهرستان طارم توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و  مشارکت دهیاری با حضور مهندس صفری فرماندار شهرستان و مهندس شمس  مدیر بنیاد مسکن طارم افتتاح شد. پروژه طرح هادی روستای درام به مساحت ۵۰۰۰ متر مربع و با اعتباری بیش از ۳۴۵۰ میلیون ریال ، به بهره برداری رسید. اجرای طرح هادی یکی از رویکردهای بنیاد مسکن در راستای توسعه و عمران روستاها است که یکی از مسیرهای مهم تحقق توسعه محلی به شمار می آید که با مشارکت جامعه محلی و برمبنای ظرفیت سازی و توانمند سازی اجتماعات روستایی صورت می گیرد.

افتتاح۴۴۷۰  امین واحد مسکونی مقاوم سازی شده در شهرستان ایجرود - ۱۷ بهمن ۱۳۹۸

در پنجمین روز از ایام الله دهه فجر۴۴۷۰ امین واحد مقاو سازی شده در شهرستان ایجرود از سوی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان با حضور فتحی فرماندار شهرستان ایجرود، مهندس موسوی معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن استان، مهندس تقی بیگلو مدیر بنیاد مسکن این شهرستان افتتاح شد. این واحد مسکونی با  اعتبار ۴۰۰ میلیون ریال  از محل طرح ویژه بهسازی و مقاوم سازی واحدهای مسکونی روستایی به بهره برداری رسید. گفتنی است، طرح ویژه بهسازی و مقاوم سازی مسکن روستایی از سال ۸۴ توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، با هدف بهبود کیفیت مسکن و بافت روستایی و ارتقاء سطح ایمنی، بهداشتی، رفاه و آسایش مسکن روستایی آغاز گردید، به طوری که این مهم توأم با ارایه تسهیلات و زیرساخت‌ها، قابلیت آن را یافت که به ایجاد حس تعلق به مکان، حفظ تراکم جمعیت خانوار، بهبود سیمای بصری و چشم انداز روستا، مقاوم سازی مسکن و در نتیجه بهسازی زندگی روستایی بینجامد. تسهیلات طرح ویژه بهسازی ومقاوم سازی مسکن روستایی با کارمزد ۵درصد تاسقف ۴۰ میلیون تومان به واحدهای مسکونی روستایی و شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر پرداخت می شود.

در چهارمین روز از ایام الله دهه فجر: افتتاح پروژه اجرای طرح هادی در روستای نکتو  شهرستان ایجرود با اعتباری بیش از ۳۸۰ میلیون تومان - ۱۶ بهمن ۱۳۹۸

پروژه اجرای طرح هادی در روستای نکتو شهرستان ایجرود، با حضور مهندس فتحی  فرماندار شهرستان ایجرود ، مهندس تقی بیگلو مدیر بنیاد مسکن این شهرستان در چهارمین  روز از ایام الله دهه فجرافتتاح شد. این پروژه با اعتبار ۳۸۰ میلیون تومان به بهره برداری رسید. طرح هادی در راستای فراهم سازی زمینه توسعه و عمران نقاط روستایی تهیه و اجرا می شوند و این برنامه یکی از برنامه های پایه توسعه و عمران روستاها و مبنایی برای اجرای اصولی سایر برنامه ها بویژه در زمینه کالبدی به شمار می رود. گفتنی است بنیاد مسکن انقلاب اسلامی  بعنوان یکی از نهادهای برخواسته از نظام جمهوری اسلامی، در طول فعالیت خود اقدامات موثر و ارزشمندی را در روستاها و برای ساکنین محروم آنها با هدف ایجاد زمینه توسعه و عمران روستاها و تأمین عادلانه امکانات و هدایت فیزیکی جهت ارتقای شرایط زیست محیطی و بهبود چشم انداز آتی نقاط روستایی به انجام رسانده است.  

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group