امام خمینی (ره) : بر دولت اسلامی است که برای خانه دار شدن ملت چاره ای بیندیشد و بر همه مردم است که در این مورد همکاری کنند
سه شنبه ۰۴ مهر ۱۴۰۲

۸۰۰ نفر از مستاجران کم درآمد و آسیب پذیرجامعه وام ودیعه مسکن دریافت کردند

۸۰۰ نفر از مستاجران کم درآمد و آسیب پذیرجامعه وام ودیعه مسکن دریافت کردند

 

حسن نصیری مدیر مشارکتهای مردمی و حساب ۱۰۰ حضرت امام (ره) در گفتگو با روابط عمومی این نهاد عنوان کرد: در طی ۶ ماهه اول سالجاری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان به تعداد ۸۰۰ نفر از مستاجرانی که توان پرداخت ودیعه مسکن و یا توان اجاره محل مناسب برای گذران زندگی نبودند وام ودیعه مسکن پرداخت کرده که سرجمع مبلغ پرداختی به آنها شانزده میلیارد ریال می باشد .

 

 

 

 نصیری به الویتهای پرداخت این تسهیلات ارزان قیمت اشاره کرد و گفت : افرادی که در سفرهای استانی ریاست محترم جمهوری به استان نامه داده بودند و یا کسانی که به استاندار محترم نامه نوشته اند و یا از فرمانداریها و دفاتر ائمه جمعه استان نامه می آورند و یا افراد عادی که دارای شرایط دریافت وام هستند ، با الویت نسبت به پرداخت وام آنها توسط بانکهای سپه ، مسکن و ملی اقدام شده است .

مدیر مشارکتهای مردمی حساب ۱۰۰ امام (ره) به برنامه آتی این دفتر نسبت به پرداخت وام ودیعه مسکن اشاره کرد و گفت : برای ۶ ماهه دوم ســال تعداد ۳۰۰۰ نفر متقاضی داریم که نیازمند ۶۰ میلیارد ریال اعتبار هستیم .

حسن نصیری به فعالیتهای انجام شده توسط انجمن خیرین مسکن ساز استان زنجان اشاره کرد و گفت : برای احداث ۲۰ واحدی عطر نرگس در شهرک رجایی مبلغ ۳۰ میلیون ریال برای هر واحد از محل اعتبارات حساب ۱۰۰ امام (ره) پرداخت شده است و این انجمن در حال ساخت ۱۰۰ واحد مسکونی که هم اکنون ۴۰ درصد پیشرفت دارد است ، که برای هر کدام از این واحدها مبلغ ده میلیون ریال وام قرض الحسنه از محل اعتبارات حساب ۱۰۰ امام (ره) پرداخت شده است .

نصیری به تشکیل انجمن خیرین مسکن ساز در شهرستانهای استان زنجان اشاره کرد و گفت : در شهرستان ابهر ۱۶۰ واحد سهمیه داریم که ۱۲ واحد آن در حال احداث است و برای بقیه واحدها با مشکل کمبود زمین مواجهیم . در شهرستان خدابنده ۱۶۰ واحد در قالب مسکن مهر سهمیه داریم که منتظراخذ زمین برای احداث این واحد ها هستیم .  در شهرستان ایجرود نیز انجمن خیرین مسکن ساز تشکیل شده است . در شهرستان خرم دره ۶۰ واحد سهمیه داریم که منتظر اخذ زمین هستیم .

 

 

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group