امام خمینی (ره) : بر دولت اسلامی است که برای خانه دار شدن ملت چاره ای بیندیشد و بر همه مردم است که در این مورد همکاری کنند
چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱

افتتاح ۷۴۹ واحد مسکونی توسط حضرت آیت اله رسولی محلاتی و جناب آقای مهندس تابش در استان زنجان

افتتاح ۷۴۹ واحد مسکونی توسط حضرت آیت اله رسولی محلاتی و جناب آقای مهندس تابش در استان زنجان

روز چهارشنبه مورخ ۱۸/۰۶/۹۴ در سفر حضرت آیت اله رسولی محلاتی ، جناب آقای مهندس تابش ، معاونین و هیئت همراه و حضرت حجت الاسلام و المسلمین رضایی به استان زنجان ۷۴۹ واحد مسکونی شامل ۵۵۹ واحد مسکن مهر ، ۹۰ واحد مسکن شهری و ۱۰۰ واحد مسکن انجمن خیرین مسکن ساز استان  افتتاح شد . در ادامه همچنین کلنگ ۱۴۱ واحد مسکن شهری شهرستان های خرمدره ، سلطانیه و صائین قلعه نیز به زمین زده شد . که طبق زمانبندی طی ۱۸ ماه این پروژه ها آماده خواهد شد . در پایان این برنامه از پروژه های انجمن خیرین مسکن ساز و مسکن شهری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان با حضور آقای مهندس انصاری استاندار زنجان و آیت اله خاتمی نماینده ولی فقیه در استان بازدید به عمل آمد .

 

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group