امام خمینی (ره) : همه محرومان باید خانه داشته باشند ، هیچکس در هیچ گوشه مملکت نباید از داشتن خانه محروم باشد .
پنج شنبه ۰۶ مهر ۱۴۰۲

(خبرگزاری ایرنا وکانال استانداری زنجان):مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان: ۷۰ میلیاردریال برای طرح هادی روستاهای زنجان اختصاص یافت

زنجان – ایرنا – مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان گفت: با توجه به پیش بینی های سالجاری، امسال از محل اعتبارات استانی ۷۰ میلیاردریال برای اجرای طرح هادی ۴۷ روستای این استان پیش بینی شده است.

سجاد صنعتی منفرد روز پنجشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افرود: همچنین در سال ۹۶ هم طرح هادی در ۶۵ روستا با اعتباری بیش از ۷۷ میلیارد ریال اجرا شده است.
این مسئول خاطرنشان کرد: با ارزیابی این نهاد از اجرای طرح هادی در روستاهای استان، طرح مورد نظر در حدود نیمی از روستاها اجرا شده است.
وی با بیان اینکه میانگین اجرای طرح هادی روستایی در سطح کشور ۴۲ درصد است، گفت: زنجان با عملکرد مطلوب خود توانسته ۵۱ درصد از این طرح را اجرا کند.
صنعتی منفرد اظهار داشت: طبق سرشماری سال ۹۵ از مجموع ۷۱۰ روستای بالای ۲۰ خانوار استان، طرح هادی برای ۶۹۶روستا تهیه و در ۳۶۲ روستا نیز اجرا شده است.
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان افزود: در مجموع برای ۷۵۶ روستای استان طرح تهیه که ۱۹۰ روستا بازنگری شده است و بیش از همین تعداد روستا هم نیازمند تهیه طرح بازنگری می باشد.
صنعتی منفرد تاکید کرد: اجرای طرح های عمرانی در روستاها نقش بنیادی در توسعه همه جانبه این مناطق دارد، بنابراین باید از ظرفیت های فرهنگی، تاریخی و اجتماعی روستاهای استان نهایت بهره را برد.
به گزارش ایرنا، استان زنجان ۹۰۴ روستای دارای سکنه دارد که از این تعداد ۷۱۰ روستا بالای ۲۰ خانوار هستند.


لینک خبر:

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group