مقام معظم رهبری : بنیاد مسکن یکی از برکات مستمر و صدقات جاری امام راحل می باشد
پنج شنبه ۰۶ مهر ۱۴۰۲

دیدار با فرماندار شهرستان طارم در راستای گسترش تعاملات

طی برنامه ای مهندس صنعتی منفرد و مهندس محمدی معاون عمران روستایی این نهاد با مهندس هاشم نژاد فرماندار شهرستان طارم دیدار و گفتگو کردند.

طی برنامه ای مهندس صنعتی منفرد مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان، مهندس محمدی معاون عمران روستایی این نهاد با مهندس هاشم نژاد فرماندار شهرستان طارم در راستای گسترش تعاملات دیدار و گفتگو کردند.

در ابتدا مهندس صنعتی منفرد رسالت اصلی بنیاد مسکن را کمک به اقشار کم درآمد جامعه به ویژه در سطح روستاها دانست و گفت: خدمات بسیار ارزنده بنیاد مسکن در سطح روستاها باعث جلوگیری از مهاجرت روستائیان به شهرها ، تثبیت جمعیت در روستاها و ساماندهی و رفع مشکلات روستائیان شده است.

وی افزود :اجرای طرح های هادی روستایی یکی از عوامل مهم و تاثیرگذار در رفع محرومیت از روستاها و توسعه روستاها به ویژه در شهرستان طارم می باشد.

مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان به اجرای طرح توسعه روستایی با رویکرد اشتغال، اقتصاد و معیشت در روستایی گیلانکشه طارم این استان اشاره کرد و گفت: ۳۳ روستا در سطح استان به صورت پیلوت در طرح توسعه اشتغال زایی روستایی هستند که ۴ روستا در این طرح از روستاهای شهرستان طارم می باشد.

سپس مهندس هاشم نژاد با اشاره به فعالیتهای صورت گرفته در سطح شهرستان ضمن تشکر از مدیر کل بنیاد مسکن ، فعالیت های عمران روستایی و مقاوم سازی مسکن را جزء اقدامات قابل تقدیر دانست و این فعالیتها را باعث دلگرمی مردم شهرستان بیان نمود.

وی ادامه داد: امیدوارم با تعامل و همراهی فی ما بین شاهد تحقق اهداف مجموعه بنیاد مسکن در شهرستان باشیم و بتوانیم خدمات اساسی را در جهت تحقق اهداف و توسعه و آبادانی روستاها ارائه دهیم.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group