امام خمینی (ره) : بر دولت اسلامی است که برای خانه دار شدن ملت چاره ای بیندیشد و بر همه مردم است که در این مورد همکاری کنند
سه شنبه ۱۱ بهمن ۱۴۰۱

افتتاح همزمان ۴۲ پروژه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان، در شهرستان سلطانیه

افتتاح همزمان ۴۲ پروژه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان، در شهرستان سلطانیه

طی برنامه ای با حضور حاجی زاده مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، حجت الاسلام و المسلمین مصطفوی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه، صنعتی منفرد معاون عمران روستایی، صبری معاون بازسازی و مسکن روستایی، بابایی مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان سلطانیه ، رحمتی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری ، خالقی فرماندار شهرستان سلطانیه  مدیران کل استانداری و سایر مدیران، ۴۲ پروژه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بهره برداری ، افتتاح و کلنگ زنی شد . در این مراسم ابتدا حاجی زاده گزارشی در خصوص عملکرد بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان ارئه کرده واشاره نمود که خدمت به روستاییان به ویژه محرومین سرلوحه کار بنیاد استان میباشد . سپس رحمتی با تشکر از بنیاد مسکن فعالیت های بنیاد مسکن را در روستا شایسته تقدیر دانسته و بهبود شرایط زندگی در روستاها و حرکت در مسیر جلوگیری از مهاجرت به شهرها را مرهون تلاش های این نهاد دانست . در این مراسم که که در روستای گوزلدره  شهرستان سلطانیه برگزار شد ، ۲۴ پروژه اجرای طرح هادی به بهره برداری رسید ، کلنگ ۱۰ پروژه اجرای طرح هادی به زمین زده شد و ۸ مسکن مقاوم سازی شده روستایی به صورت نمونه افتتاح گشت.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group