امام خمینی (ره) : همه محرومان باید خانه داشته باشند ، هیچکس در هیچ گوشه مملکت نباید از داشتن خانه محروم باشد .
جمعه ۱۹ خرداد ۱۴۰۲

واگذاری ۳۳۰ واحد مسکونی به اقشار بی‌بضاعت در زنجان

مدیرکل بنیاد مسکن استان زنجان  درگفتگوباخبرگزاری فارس خبر داد

واگذاری ۳۳۰ واحد مسکونی به اقشار بی‌بضاعت در زنجان

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان از واگذاری ۳۳۰ واحد مسکونی به اقشار محروم و بی‌بضاعت در این استان خبر داد.

 

 

احمد حاجی‌زاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان با اشاره به سنددار کردن واحدهای مسکونی روستایی اظهار داشت: در حال حاضر ۴۸ هزار و ۶۰۰ واحد مسکونی در روستاهای استان زنجان سنددار شده‌ است.

وی همچنین با اشاره به تهیه طرح هادی در روستاهای استان زنجان تصریح کرد: زنجان در این زمینه پیشرفت خوبی داشته و هم‌اکنون طرح هادی در ۷۳۰ روستای استان تهیه شده و آماده اجرا است.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان از اجرای طرح هادی در ۳۱۴ روستای استان زنجان خبر داد و افزود: طرح هادی مابقی روستاها نیز به محض تامین اعتبار در سال‌های آتی اجرا خواهد شد.

این مسئول از اعطای وام ودیعه مسکن به افراد بی‌بضاعت در استان زنجان خبر داد و عنوان کرد: این گونه‌ وام‌ها برای توانمندسازی اقشار محروم در استان در نظر گرفته شده است.

حاجی‌زاده میزان وام ودیعه مسکن را ۲ تا ۳ میلیون تومان عنوان کرد و بیان داشت: تاکنون ۲ هزار و ۴۴۰ واحد مسکونی در استان زنجان در اختیار افراد بی‌بضاعت قرار داده شده است.

وی خاطرنشان کرد: قرار است در سال ۹۴ تعداد ۳۳۰ واحد مسکونی به اقشار محروم و بی‌بضاعت در استان زنجان واگذار شود.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان در مورد مسکن مهر نیز گفت: واحدهای مسکونی مهر در زنجان از پیشرفت ۹۰ درصدی برخوردار بوده و جزء استان‌های موفق در این زمینه هستیم.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group