امام خمینی (ره) : بر دولت اسلامی است که برای خانه دار شدن ملت چاره ای بیندیشد و بر همه مردم است که در این مورد همکاری کنند
سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۴۰۱

(خبرگزاری فارس ): در دومین روز از هفته دولت پروژه طرح هادی روستای قلعه با اعتباری بیش از ۳ میلیارد و ۸۲۰ میلیون ریال افتتاح شد

مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان سلطانیه گفت: پروژه طرح هادی روستای قلعه با اعتباری بیش از ۳ میلیارد و ۸۲۰ میلیون ریال همزمان با دومین روز از هفته دولت افتتاح شد.
 

مهدی نبی‌لو امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان با اشاره به اینکه اجرای طرح هادی نقش زیربنایی و بنیادی در توسعه همه جانبه مناطق روستایی دارد؛ اظهار کرد: به منظور بهره‌گیری از ظرفیت‌ها، توانایی‌های بالقوه فرهنگی؛ تاریخی و اجتماعی نواحی روستایی؛ باید به تقویت بنیان‌های اقتصادی مناطق روستایی توجه ویژه کرد.

مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان سلطانیه گفت: در همین راستا همزمان با دومین روز از هفته دولت، ۹۶ مین پروژه اجرای طرح هادی روستای قلعه با اعتباری ۳ میلیارد و ۸۲۰ میلیون ریالی افتتاح شد.
وی با بیان اینکه در اجرای طرح هادی روستاها، باید به حفظ ساختار سنتی روستاها در ابعاد گوناکون فرهنگی و اجتماعی و استفاده از منابع و مصالح بومی، توجه ویژه داشت؛ تصریح کرد: تأمین عادلانه امکانات از طریق ایجاد تسهیلات اجتماعی، تولیدی و رفاهی، هدایت وضعیت فیزیکی روستا، ایجاد تسهیلات لازم برای بهبود مسکن روستاییان و خدمات محیط زیستی و عمومی ‌از اهداف اصلی طرح هادی روستایی است.
مدیر بنیاد مسکن شهرستان سلطانیه از افتتاح واحد مسکونی مقاوم سازی شده روستایی در این شهرستان طی هفته دولت خبر داد و گفت: همزمان با دومین روز از هفته دولت، ۲ هزار و ۵۱۱ مین واحد مسکونی مقاوم سازی شده روستایی در این شهرستان افتتاح شد.

 

لینک خبر:

 

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group