امام خمینی (ره) : همه محرومان باید خانه داشته باشند ، هیچکس در هیچ گوشه مملکت نباید از داشتن خانه محروم باشد .
جمعه ۱۹ خرداد ۱۴۰۲

جلسه هماهنگی صدوراسنادروستایی ومسکن مهرشهرهای زیر۲۵۰۰۰نفرشهرستان ابهر

جلسه هماهنگی صدوراسنادروستایی ومسکن مهرشهرهای زیر۲۵۰۰۰نفرشهرستان ابهر 

طی جلسه ای با توجه به دعوت فرماندار محترم شهرستان ابهر  به منظور بررسی آخرین وضعیت صدور اسناد املاک واقع در محدوده  روستاها و شهرهای زیر ۲۵۰۰۰ نفر(هیدج- صائین قلعه) با حضور مهندس حاجی زاده مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان- نیازی مدیر کل دفتر فنی استانداری و ایوبی مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری ومحمودی  مدیر کل دفتر امور روستائی و شوراهای استانداری وصفری معاون ثبت اسناد و املاک استان زنجان و ایمانی فرماندار شهرستان ابهرو گلمحمدی بخشدار بخش مرکزی -حیدری سرپرست بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان ابهروشهرداران و روسای شورای شهرهای هیدج و صائین قلعه در محل فرمانداری ابهر تشکیل گردید. در ابتدای جلسه مهندس حاجی زاده از روند اجرای صدور اسناد در روستاهای شهرستان گزارش داد و از خدمات اداره ثبت اسناد تشکر کرد و به مشکلاتی همچون پلاکهای فرعی – موقوفی بودن بعضی روستاها اشاره نمود و خواستار تسریع در این امر و به روال افتادن صدور اسناد مالکیت در شهرهای زیر ۲۵۰۰۰ نفر هیدج و صائین قلعه شد. صفری معاون ثبت اسناد و املاک استان نیز ضمن تشریح روال مربوط به صدور اسناد مالکیت را عنوان نمود. در ادامه روسای شورای شهر و شهرداران شهرهای زیر ۲۵۰۰۰ نفر(هیدج- صائین قلعه) مشکلات مربوط به نداشتن اسناد در این شهرها و قولنامه ای بودن زمینها و ایجاد مشکلات برای پروانه ساخت را عنوان کردند.در ادامه جلسه مدیران کل  استانی تاکید بر تسریع کار و هماهنگی لازم بین دستگاههای اجرائی بنیاد مسکن – شهرداران و اداره ثبت را خواستار شدند . در پایان نیز ایمانی فرماندار محترم ضمن حمایت از این طرح و تاکید بر پیگیری مستمر و مداوم جهت صدور اسناد مالکیت برای ساختمانهای روستاهای شهرستان و همچنین هماهنگی و تشکیل کارگروه برای تسریع و راه اندازی صدور اسناد در شهرهای زیر ۲۵۰۰۰ نفر(هیدج و صائین قلعه)داشت.
قابل ذکر است پس از اتمام جلسه ، محمودی مدیرکل دفتر امور روستائی و شوراهای استانداری-ایمانی فرماندار شهرستان و حیدری سرپرست بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان ابهر از روند اجرای طرح هادی روستای خراسانلو بازدید نمودند. 

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group