امام خمینی (ره) : از بنیاد مسکن که زحمات زیادی در ایران کشیده اند تشکر میکنم
دوشنبه ۰۳ مهر ۱۴۰۲

بمناسبت سوم شعبان و روز پاسدار کلنگ ۲۴ واحدی صایین قلعه به زمین زده شد .

بمناسبت سوم شعبان و روز پاسدار کلنگ ۲۴ واحدی صایین قلعه به زمین زده شد .

در مراسم که فرماندار محترم ابهر و مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان و نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان و جمعی از مسئولین محلی حضور داشتند کلنگ ساخت این واحدها به زمین زده شد .

حیدری مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستانهای ابهرو خرمدره به بحث مقاوم سازی اشاره کرد و گفت در شهر صایین قلعه ۶۰۰ واحد از محل تسهیلات مقاوم سازی استفاده نموده اند و با توجه به اینکه شهر صایین قلعه جز شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر جمعیت است و طرح مسکن مهر نیز با ثبت نام حدود ۱۷۰ نفر آغاز شده و تعداد ۸۵ نفر از این تعداد توانسته اند از این تسهیلات استفاده نمایند .

در این مراسم فرماندار ابهر گفت : در شهرستان ابهر از حدود ۵۱۱ واحد مسکونی طرح مسکن مهر تقریبا ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است که امیدواریم تا پایان سال ۱۳۸۹ ساخت این واحدها به پایان برسد.

 

مهندس باباپور نیز در این مراسم از شهردار و شورای شهر صایین قلعه خواست که ظرف مدت یک هفته تکلیف زمین ۵ هکتاری جهت اقدامات طرع مسکن مهر را مشخص نماید .

 

 

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group