امام خمینی (ره) : بر دولت اسلامی است که برای خانه دار شدن ملت چاره ای بیندیشد و بر همه مردم است که در این مورد همکاری کنند
سه شنبه ۰۴ مهر ۱۴۰۲

(خبرگزاری ایسنا و کانال استانداری ):مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان خبر داد: افتتاح و کلنگ‌زنی پروژه‌های عمرانی بنیاد مسکن استان با اعتبار بیش از ۲۱۵ میلیارد ریال

(خبرگزاری ایسنا و کانال استانداری ):مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان خبر داد: افتتاح و کلنگ‌زنی پروژه‌های عمرانی بنیاد مسکن استان با اعتبار بیش از ۲۱۵ میلیارد ریال

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان گفت: پروژه‌های عمرانی بنیاد مسکن استان در هفته دولت با اعتباری بیش از ۲۱۵ میلیارد ریال افتتاح و کلنگ‌زنی می‌شود.

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، سجاد صنعتی‌منفرد در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: همزمان با هفته دولت پروژه‌های بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان شامل اجرای طرح هادی روستایی، بازسازی و نوسازی مسکن روستایی، ساخت مسکن شهری با اعتباری بیش از ۲۱۵ میلیارد ریال در سطح استان کلنگ‌زنی و افتتاح خواهد شد.

 

این مسئول ادامه داد: همزمان پروژه‌های اجرای طرح هادی در ۱۳۲ روستای استان با مشارکت دهیاری‌ها افتتاح می‌شود و برای اجرای این پروژه‌ها با مساحت ۶۰۰ هزار مترمربع، اعتباری بالغ بر ۱۴۵ میلیارد ریال هزینه شده است.

وی با اشاره به افتتاح همزمان پروژه‌های مسکن شهری در سطح استان، افزود: طی هفته دولت در حوزه   مسکن شهری نیز پروژه ۱۰ واحدی سپید شهرستان سلطانیه و ۶ واحدی نیایش شهرستان ماهنشان با اعتبار بالغ بر ۱۰ میلیارد ریال افتتاح خواهد شد.

صنعتی‌منفرد با اشاره به کلنگ‌زنی همزمان ۵۵ واحد مسکن شهری طی هفته دولت، خاطرنشان کرد: پروژه ۲۵ واحدی شهرستان سلطانیه، ۱۸ واحدی شهرستان خرمدره و ۱۲ واحدی شهرستان ابهر با اعتباری بالغ بر ۶۰ میلیارد ریال در این ایام کلنگ‌زنی می‌شود.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان، یادآور شد: چهل هزار و سیصد و هفتاد و چهارمین واحد مسکونی مقاوم‌سازی شده روستایی و دو هزار سیصد و چهل و نهمین واحد مسکونی مقاوم‌سازی شده روستایی شهرستان سلطانیه در هفته دولت، افتتاح شد.


لینک خبر:

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group