امام خمینی (ره) : بر دولت اسلامی است که برای خانه دار شدن ملت چاره ای بیندیشد و بر همه مردم است که در این مورد همکاری کنند
دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۲

پروژه‌های مسکن‌مهر در شهرهای زیر ۲۵هزار نفر تا پایان سال ۹۳ به اتمام می‌رسد.

معاون مسکن شهری بنیاد مسکن استان زنجان گفت : پروژه‌های مسکن‌مهر در شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر تا پایان سال ۹۳ به اتمام می‌رسد.

 

“محمد همتیان” در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه زنجان، تصریح کرد: بنیاد مسکن با توجه به اینکه برای اقشار خاص جامعه مسکن می‎سازد و این کار نیز در بهبود وضعیت مسکن‎دار شدن مردم کمک می‎کند به همین خاطر مسئولیت احداث مسکن مهر در شهرهای زیر بیست هزار نفر بر عهده این بنیاد است.

 

وی با اشاره اینکه از سال ۸۰ تا ۹۲، هزار واحد مسکونی مهر در شهرهای کوچک ساخته شده است، گفت: بنیاد مسکن برای احداث ۴ هزار و ۲۳ واحد عقد قرارداد داشت که با اقدامات انجام شده ۹۰ درصد کارها که شامل سه هزار و ۶۱۱ واحد می‌شود به اتمام رسیده و مابقی واحدها تا پایان امسال به متقاضیان واگذار خواهد شد.

 

این مسوول با بیان اینکه میزان اعتبار پرداخت شده برای احداث این واحدها ۸۰۴ میلیارد و ۶۰۰ تومان بوده است، افزود: مسکن مهر استان زنجان بین شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر مقام اول را کسب کرده است.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group