امام خمینی (ره) : بر دولت اسلامی است که برای خانه دار شدن ملت چاره ای بیندیشد و بر همه مردم است که در این مورد همکاری کنند
جمعه ۱۹ خرداد ۱۴۰۲

آغاز عملیات پروژه ۱۸ واحدی شاهد

آغاز عملیات پروژه ۱۸ واحدی شاهد

این  پروژه درشهر زنجان و دردوقطعه زمین به مساحتهای ۳۶۰و ۳۰۰ مترمربع با زیربنای ۱۹۸۰ مترمربع احداث خواهد شد . طراحی این پروژه درسال ۱۳۹۳ انجام شده و پس ازبررسی واصلاح توسط کمیته فنی دفترفنی بنیادمسکن استان به تصویب دفترمرکزی رسیده وموفق به اخذ مجوز شده است. این طرح درقالب دوبلوک  به صورت زیرزمین به علاوه ۳ طبقه روی همکف  که هرطبقه ۳واحد با مساحت های متنوع ۴۵ تا ۶۰ مترمربع درنظر گرفته شده است .برای هربلوک یک دستگاه آسانسور تعبیه شده وانباری وپارکینگ واحدها درزیرمین  تامین شده است . تمامی واحدها از اصول وضوابط معماری تبعیت نموده ودارای نورگیری مناسبی بوده و اسکلت پروژه بتنی با سقف تیرچه وبلوک می باشد . در این پروژه کلیه مشخصات فنی ومصالح به کار رفته ازنوع مرغوب وازتولیدات کارخانجات معتبر میباشد . عملیات اجرائی پروژه درسال ۱۳۹۴ با انجام مناقصه عمومی شروع گردیدو نظارت جهت کنترل پروژه ازطریق کارشناسان بنیاد مسکن استان وشهرستان صورت می پذیرد .

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group