مقام معظم رهبری : بنیاد مسکن یکی از برکات مستمر و صدقات جاری امام راحل می باشد
جمعه ۰۴ فروردین ۱۴۰۲

افتتاح ۱۵۰ مین پروژه اجرای طرح هادی روستایی در شهرستان ماهنشان همزمان با دومین روز از هفته دولت

همزمان با دومین روز از هفته دولت، ۱۵۰ مین پروژه اجرای طرح هادی روستایی در  روستای ماد آباد شهرستان ماهنشان با مشارکت دهیاری و  با حضور نوری فرماندار شهرستان ماهنشان، خدایی مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی این شهرستان و جمعی از مدیران دستگاه های اجرایی افتتاح شد.

در راستای بهسازی معابر روستای ماد آباد اقداماتی مانند جدول گذاری، دیوار سنگی ، زیرسازی و آسفالت ریزی صورت گرفته، به طوری که جدول گذاری با اعتباری بیش از ۶۵۰ میلیون ریال،  دیوار سنگی با اعتباری بالغ بر ۷۸۰ میلیون ریال، زیر سازی به میزان ۸۵۰۰ متر مربع با اعتباری بالغ بر ۹۶۰ میلیون ریال و آسفالت ریزی به مساحت ۵۵۰۰ متر با اعتباری بالغ بر ا میلیارد و  ۸۷۰  میلیون ریال با مشارکت بنیاد مسکن و دهیاری انجام شده است.

همچنین میزان اعتبار هزینه شده در اجرای طرح هادی روستای ماد آباد شهرستان ماهنشان با مشارکت دهیاری به میزان ۶ هزارو ۲۸۰ میلیون ریال بوده است.

همچنین طرح هادی روستاهای چتز با  اعتباری بالغ بر ۷۰۰  میلیون ریال از محل اعتبارات استانی و روستای قره باطلاق شهرستان ماهنشان نیز همزمان با دومین روز از هفته دولت افتتاح شد.   

 

 

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group