امام خمینی (ره) : بر دولت اسلامی است که برای خانه دار شدن ملت چاره ای بیندیشد و بر همه مردم است که در این مورد همکاری کنند
جمعه ۰۴ فروردین ۱۴۰۲

(خبرگزاری ایرنا و کانال استانداری): مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان خبر داد: ۱۵۰ پروژه طرح هادی امسال در زنجان اجرا می شود

(خبرگزاری ایرنا و کانال استانداری): سجاد صنعتی منفرد روز یکشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افرود: تمام تلاش این بنیاد جذب اعتبار و اجرای این پروژه ها برای رفاه بیشتر روستائیان است.
وی گفت: سال گذشته طرح هادی در ۶۵ روستای استان با اعتباری بیش از ۷۷ میلیارد ریال اجرا شد.
صنعتی منفرد تصریح کرد: از مجموع ۷۱۰ روستای بالای ۲۰ خانوار استان طبق سرشماری سال ۹۵، برای ۶۹۶روستا همچنین برای ۵۵ روستای زیر ۲۰ خانوار نیز طرح هادی تهیه شده است.
وی تاکید کرد: از این تعداد روستا، این طرح در ۵۱ درصد معادل ۳۶۲ روستای استان اجرا و تحویل مردم شده است.
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان اظهار داشت: در مجموع برای ۷۵۶ روستای استان طرح هادی تهیه و طرح ۱۹۰ روستا بازنگری شده است و حدود همین تعداد هم نیازمند بازنگری طرح می باشند.
به گزارش ایرنا، میانگین اجرای طرح هادی روستایی در سطح کشور ۴۲ درصد و در استان زنجان ۵۱ درصد است که در این زمینه استان زنجان بالاتر از میانگین کشوری قرار دارد.

 

 

لینک خبر:

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group