امام خمینی (ره) : بر دولت اسلامی است که برای خانه دار شدن ملت چاره ای بیندیشد و بر همه مردم است که در این مورد همکاری کنند
دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۴۰۲

بمناسبت گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان باهنر و رجایی و هفته دولت طرح هادی ۱۰ روستا به بهره برداری رسید

بمناسبت گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان باهنر و رجایی و هفته دولت طرح هادی ۱۰ روستا به بهره برداری رسید

 

 

 

در هفته دولت ۱۰ طرح هادی روستای استان زنجان افتتاح و مورد بهره برداری اهالی روستاها قرار گرفت . در این روستاها که عبارتند از: روستاهای تسکین و گوهر از توابع شهرستان طارم ، روستاهای ویک ، پیرزاغه و عمیدآباد از توابع شهرستان ابهر روستاهای کاوند ، بوغداکندی ، گوگجه قیا ، گوالان واندآباد از توابع شهرستان زنجان عملیات جدولگذاری ، زیرسازی  ، سنگ فرش ، اجرای نهر و کانیو ، دیوار حایل و آسفالت با اعتباری بالغ بر ۸۳۰۰ میلیون ریال اجراشده است .

همچنین کلنگ محل استقرار روستای جدید گاوخس در شهرستان طارم با حضور مسئولین محلی به زمین شده شد تا این روستا در محل امن و دور از گزند حوادث غیر مترقبه قرار گیرد . این طرح که موجب شادی برای روستائیان بوده از استقبال خوب اهالی روستای گاوخس نیز بهره مند شد .

 در این هفته کلنگ احداث یک باب کانون فرهنگی ، قرآنی در روستای گیلوان شهرستان طارم و یک باب کانون فرهنگی ، قرآنی در روستای سنبل آباد شهرستان ابهر مورد بهره برداری اهالی با فرهنگ و مسلمان این روستا قرار گرفت کانونهای فرهنگی ، قرآنی که به منظور ترویج فرهنگ ناب اسلام و آموزه های دینی توسط روحانی مستقر در روستا انجام می شود احداث می گردد . مجری این طرحها سازمان تبلیغات اسلامی است که اجرای آن به عهده بنیاد مسکن انقلاب اسلامی قرار گرفته است .

گفتنی است در این ایام مقدس در تمامی شهرستانها و روستاهای آن واحدهای مقاوم سازی شده طرح ویژه بهسازی و مقاوم سازی نیز افتتاح و مورد بهره برداری اهالی روستاها قرار گرفت.

 

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group