امام خمینی (ره) : بر دولت اسلامی است که برای خانه دار شدن ملت چاره ای بیندیشد و بر همه مردم است که در این مورد همکاری کنند
شنبه ۱۲ فروردین ۱۴۰۲

 برگزاری مراسم هیئت منتظران موعود (عج)

طی برنامه ای از سوی پایگاه شهید خانمحمدی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان با حضور جت الاسلام و المسلمین مصطفوی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه ، معاونین و کارکنان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان ، رحیمی فرمانده حوزه مقاوت امام خمینی (ره) و گیوه ای از سرداران هشت سال دفاع مقدس، مراسم گرامیداشت شهید یوسف قربانی از شهدای شاخص استان برگزار شد. در ابتدای مراسم پس از قرائت زیارت عاشورا زندگینامه و وصیت نامه شهید یوسف قربانی توسط یکی از همکاران خوانده شد و پس از آن کلیپ مستند از زندگی این غواص دریادل به سمع و نظر حاضرین رسید . در پایان نیز گیوه ای از همرزمان این شهید به سخنرانی درباره خصوصیات برجسته این شهید والا مقام پرداخت و خاطراتی از ایشان بیان کرد . در بخشی از وصیت نامه این شهید مطلبی ذکر شده است که بسی جای تامل دارد : ((ﺑﺮادران و ﺧﻮاهران ﻋﺰیز، از ﺷﻤﺎ ﻣﻰ ﺧﻮاهم که در ﺳﻨﮕﺮﻣﺪرﺳﻪو داﻧﺸﮕﺎﻩ ﻓﻌﺎﻻﻧﻪ ﺑﻜﻮﺷﻴﺪ و از درس ﺧﻮاﻧﺪن کوتاهی ﻧﻜﻨﻴﺪ که ﻓﺮدا  کشور اﺳﻼﻣﻰ ﻣﺎ ﺑﻪ ﺟﻮاﻧﺎن تحصیل کردﻩ و ﺑﺎ تقوى ﺑﺴﻴﺎر ﻧﻴﺎزﻣﻨﺪ است.))

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group