امام خمینی (ره) : از بنیاد مسکن که زحمات زیادی در ایران کشیده اند تشکر میکنم
دوشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۲

♦️♦️پیام تبریک مهندس خواجه ای مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان به مناسبت فرا رسیدن ولادت با سعادت حضرت فاطمه (س) و روز زن 

بر اساس مبانی دینی و فرهنگی جایگاه زنان در ایران اسلامی همواره رفیع بوده و نگاه  امامین انقلاب و علمای گرانقدر اسلامی پاسداشت و تقدیر از مقام والای زنان و مادران بوده است.

این ولادت باسعادت که به‌درستی و شایستگی به‌روز مادر نام‌گذاری شده فرصت ارزنده و مناسبی است تا از این رهگذر به تبیین نقش مهم و ارزشمند بانوان مسلمان در عرصه‌های مهم تاریخی و اجتماعی پرداخته شود چراکه سیره متعالی حضرت صدیقه طاهره (س)، خود، الگویی تمام‌عیار و کامل برای همه بانوان در این رابطه است.

بانوان در کسوت مادری، عطوفت و مهربانی و محوریت خانه و خانواده نقش مهمی دارند و در سطح اجتماع نیز نقش آفرینی سازنده آنان، زمینه حضور چشمگیر و تاثیرگذار در توسعه و پیشرفت کشور را فراهم نموده است.

اینجانب ضمن تبریک میلاد ریحانه رسول اکرم(ص)، روز بزرگداشت مقام زن را به حضور کلیه همکاران به ویژه بانوان همکار این مجموعه  تبریک و تهنیت عرض نموده ، موفقیت و سربلندیتان را از درگاه ایزد منان مسئلت می نمایم.

 

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group