امام خمینی (ره) : از بنیاد مسکن که زحمات زیادی در ایران کشیده اند تشکر میکنم
یکشنبه ۰۹ بهمن ۱۴۰۱

گفتگو و تبادل نظر در خصوص سیاست های نظام فنی روستایی با حضور دکتر رحمتی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری زنجان

گفتگو و تبادل نظر در خصوص سیاست های نظام فنی روستایی با حضور دکتر رحمتی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری زنجان

طی جلسه ای با حضور دکتر رحمتی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندری، مهندس صنعتی منفرد مدیرکل بنیاد مسکن استان،مهندس وثوقی مدیرکل راه و شهرسازی استان،مهندس مجتبی زاده رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان، مهندس موسوی معاون بازسازی و مسکن روستایی و همچنین مهندس محمدی معاون عمران روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان در خصوص نظام فنی روستایی و نظارت بر ساخت و سازهای روستایی گفتگو و تبادل نظر شد. در این جلسه مهندس صنعتی منفرد با ارائه عملکرد بنیاد مسکن در زمینه مقاوم سازی واحدهای مسکونی روستایی به مقاوم سازی حدود ۵۰ درصد از واحدهای مسکونی روستایی استان اشاره نمود و افزود این نظارت ها با ۱۱ دفتر فنی و ۱۳۴ ناظر در قالب نظام فنی روستایی و زیر نظر بنیاد مسکن استان در حال انجام است . در ادامه دکتر رحمتی ضمن تاکید بر اهمیت مقاوم سازی واحدهای مسکونی روستایی برای جلوگیری از خسارات ناشی از بلایای طبیعی نظارت هرچه بیشتر بر این امر را خواستار شد و اظهار داشت بایستی روند مقاوم سازی سرعت بیشتری به خود بگیرد.
در پایان پس از گفتگو های لازم تصمیماتی جهت اصلاح روند امور و همچنین ساماندهی نظام فنی روستایی اتخاذ گردید‌.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group