امام خمینی (ره) : بر دولت اسلامی است که برای خانه دار شدن ملت چاره ای بیندیشد و بر همه مردم است که در این مورد همکاری کنند
پنج شنبه ۰۶ مهر ۱۴۰۲

گسترش تعاملات در راستای اجرای پروژه های گردشگری گاوازنگ بین بنیاد مسکن استان و سازمان همیاری شهرداریها

طی دیداری که با حضور مهندس صنعتی منفرد مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان، حجت الاسلام و المسلمین مصطفوی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن، معاونین این نهاد و مهندس امیدی مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های استان زنجان صورت گرفت، در خصوص همکاری های فی مابین برای اجرای پروژه های عمرانی به ویژه مجموعه گردشگری گاوازنگ رای زنی وگفتگو شد. در این جلسه مهندس صنعتی منفرد به پتانسیل ها و ظرفیت های موجود بنیاد مسکن استان در اجرای پروژه های عمرانی به ویژه در منطقه گردشگری گاوازنگ اشاره کرد.
وی با بیان اینکه، توسعه ظرفیت‌های گرشگری این استان و تکمیل پروژه گردشگری گاوازنگ از اهمیت ویژه ای برخوردار است، افزود: بنیاد مسکن استان با تکیه بر نیروهای متخصص و با تجربه خود آمادگی لازم جهت ورود به پروژه های عمرانی وسرمایه گذاری از طراحی تا اجرا جهت همکاری با سازمان همیاری شهرداری ها را دارد.
درادامه مهندس امیدی بر ضرورت همکاری وتعامل بین این دونهاد تاکید کرد وگفت: با توجه به پتانسیل های موجود در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان، باید از فرصت های لازم جهت اجرای پروژه های سرمایه گذاری وگردشگری استفاده کرد.
وی با بیان اینکه، تاکنون بنیاد مسکن استان در زمینه اجرای پروژه های عمرانی و گردشگری موفق عمل نموده است، خاطر نشان کرد: برای اجرای پروژه های عمرانی و توسعه مجموعه گردشگری گاوازنگ، سازمان همیاری شهرداری های زنجان آمادگی خود را برای گسترش تعاملات اعلام می کند که امیدواریم در این راستا بتوانیم با همکاری این نهاد، گام های مطلوبی را در سطح استان برداریم.
 
 
 
 

 

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group