امام خمینی (ره) : از بنیاد مسکن که زحمات زیادی در ایران کشیده اند تشکر میکنم
یکشنبه ۰۱ خرداد ۱۴۰۱

گسترش تعاملات بین بنیاد مسکن و بنیاد بتن آذرآبادگان ، موجب ارتقاء کیفیت پروژه های عمرانی می شود

مهندس خواجه ای مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان به همراه معاونین این نهاد با مهندس اسدی مدیر عامل جدید بنیاد بتن آذرآبادگان دیدار و گفتگو کردند.

در ابتدای این دیدار مهندس خواجه ای ،از بنیاد بتن آذرآبادگان به عنوان یکی از زیرمجموعه ها و بازوهای اجرایی توانمند، با سابقه و دارای حسن شهرت و تخصص بنیاد مسکن اقلاب اسلامی یاد کرد و اظهار داشت: بنیاد بتن شمالغرب دارای پتانسل ها، توانمندی ها و ظرفیت های قابل اتکا و توجهی است که باید در این استان بیش از پیش به کار گرفته شود که در این راستا بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان ازهیچ حمایت و پشتیبانی دریغ نخواهد کرد، چراکه پر رنگ تر شدن فعالیت های بنیاد بتن آذرآبادگان( منطقه شمالغرب کشور) در این استان باغث ارتقا کیفیت پروژه های عمرانی استان زنجان خواهد شد.

مدیرکل بنیاد مسکن زنجان با اشاره به اینکه بنیاد بتن آذرآبادگان در تامین مصالح ساختمانی این بنیاد برای تسریع و تسهیل در اجرای پروژه‌ها همکاری می‌کند، یادآوری کرد: کنترل حداکثری بر کیفیت مصالح و استفاده از ظرفیت بنیاد بتن برای ارتقای سطح کیفی ساخت و سازها از اولویت‌های بنیاد مسکن زنجان بوده است.

وی ضمن مثبت ارزیابی کردن عملکرد بنیادبتن در زمینه پتانسیل های موجود و بهبود کارایی پروژه های عمرانی، مطالبی را ارائه کرد.

خواجه ای تولید و عرضه مصالح ساختمانی با کیفیت و مطلوب را امری ضروری دانست و گفت: باتولید بتن آماده و قطعات بتنی و با بالا بردن سطح کیفیت و سیستم فرآیند تولید می توان گامی بلند در جهت اصلاح ساختار های اقتصادی و عمرانی برداشت.

در ادامه مهندس اسدی ادامه داد: بنیاد بتن شمالغرب با تمامی امکانات و ظرفیت خود در کنار بنیاد مسکن استان زنجان بوده و آماده هرگونه همکاری در تکمیل پروژه ها و اجرای پروژه های جدید می باشد.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group