امام خمینی (ره) : همه محرومان باید خانه داشته باشند ، هیچکس در هیچ گوشه مملکت نباید از داشتن خانه محروم باشد .
جمعه ۱۹ خرداد ۱۴۰۲

گسترش تعاملات بین بنیاد مسکن و بنیاد بتن آذرآبادگان، موجب ارتقاء کیفیت پروژه های عمرانی استان می شود

مهندس ذبیحیان مدیرعامل بنیاد بتن کشور به همراه دکتر فولادی مدیرعامل بنیاد بتن آذرآبادکان و مهندس منصور فرد مدیر تحقیق، توسعه و برنامه ریزی بنیاد بتن ایران باحضور در بنیاد مسکن استان با مهندس خواجه ای این نهاد  در راستای گسترش تعاملات دیدار و گفتگو کردند.

در ابتدای این دیدار مهندس خواجه ای ،از بنیاد بتن آذرآبادگان به عنوان یکی از زیرمجموعه ها و بازوهای اجرایی توانمند، با سابقه و دارای حسن شهرت و تخصص بنیاد مسکن اقلاب اسلامی یاد کرد و اظهار داشت: بنیاد بتن شمالغرب دارای پتانسل ها، توانمندی ها و ظرفیت های قابل اتکا و توجهی است که باید در این استان بیش از پیش به کار گرفته شود که در این راستا بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان ازهیچ حمایت و پشتیبانی دریغ نخواهد کرد، چراکه پر رنگ تر شدن فعالیت های بنیاد بتن آذرآبادگان( منطقه شمالغرب کشور) در این استان باغث ارتقا کیفیت پروژه های عمرانی استان زنجان خواهد شد.

وی  تاکید کرد: بنده از مدیریت و همکاران بنیاد بتن آذرآبادگان خواستارم برنامه ریزی ها بگونه ای انجام شود که نگاه ویژه ا به استان زنجان داشته باشند، چراکه این منطقه دارای پتانسل ها و توانمندی های بالقوه ویژه ای است که با کاری تیمی، همکاری، برنامه ریزی و اجرای طرح ها و برنامه های اساسی امکان بالفعل شدن آنها کاملا امکانپذیر است.

وی ضمن مثبت ارزیابی کردن عملکرد بنیاد بتن در زمینه پتانسیل های موجود و بهبود کارایی پروژه های عمرانی، مطالبی را ارائه کردوی تولید وعرضه مصالح ساختمانی با کیفیت و مطلوب را امری ضروری دانست و گفت: باتولید بتن آماده و قطعات بتنی و با بالا بردن سطح کیفیت و سیستم فرآیند تولید می توان گامی بلند در جهت اصلاح ساختار های اقتصادی و عمرانی برداشت.

 

در ادامه این دیدار مهندس فولادی مدیرعامل بنیاد بتن آذرآبادگان( منطقه شمالغرب کشور) ،حضور مهندس خواجه ای به عنوان مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان را سبب خیر و برکت برای این استان عنوان کرد و افزود : بنیاد بتن شمالغرب با تمامی امکانات و ظرفیت خود در کنار بنیاد مسکن استان زنجان بوده و آماده هرگونه همکاری در تکمیل پروژه ها و اجرای پروژه های جدید می باشد.

وی بر ضرورت افزایش همکاری ها و تعاملات تاکید کرد و خاطر نشان کرد : با توجه به گستره فعالیت بنیاد بتن آذرآبادگان ( شمالغرب ) در سه استان آذربایجان شرقی، زنجان و اردبیل و با عنایت به اینکه پروژه های قابل توجهی توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در استان زنجان در دست اجراست، لذا برنامه ها و اولویت بندی در خصوص گسترش همکاری ها برای تامین مصالح پروژه های مذکور بایستی مد نظر قرار گیرد که در این راستا بنیاد بتن آذرآبادگان به عنوان یکی  از بازوهای توانمند و با سابقه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آماده هر گونه همکاری می باشد.

گفتنی است در این دیدار راههای افزایش همکاری های دو جانبه و ایجاد زمینه های ارتقا تولید مصالح مرغوب و استاندارد مورد گفتگو و تبادل نظر قرار گرفت.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group