امام خمینی (ره) : همه محرومان باید خانه داشته باشند ، هیچکس در هیچ گوشه مملکت نباید از داشتن خانه محروم باشد .
جمعه ۱۹ خرداد ۱۴۰۲

گسترش تعاملات بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان با دفتر امور روستایی استانداری

گسترش تعاملات بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان با دفتر امور روستایی استانداری

طی جلسه ای با حضور مهندس صنعتی منفرد مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان ، محمدی مسئول نظارت و ارزیابی عمران روستایی، احمدی مسئول دفتر فنی و مطالعات عمران روستایی و محمودی مدیرکل امور روستایی استانداری در خصوص افزایش تعاملات و گسترش ارتباطات بنیاد مسکن استان و دفتر امور روستایی مباحث جدیدی مطرح شد. در این جلسه صنعتی منفرد با اشاره به ارتباط خوب به وجود آمده بین بنیاد مسکن استان و دفتر امور روستایی نتیجه آن را خدمات مطلوب ارائه شده در سطح روستاهای استان دانست و افزود میتوان با گسترش بیش از پیش این هماهنگی ها خدمات ارزنده تری در سطح روستاهای استان ارائه کرد. در ادامه  محمودی با اشاره به توان مهندسی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و پتانسیل های موجود این نهاد ، از همکاری های بنیاد مسکن در امور نظارت پروژه های روستایی بخشداری ها تشکر کرد و تاکید نمود که همکاری بنیاد مسکن و استفاده از توان فنی و مهندسی نیروهای این نهاد موجب افزایش کیفیت پروژه ها و صرفه جویی در اعتبارات شده است .وی همچنین تاکید کرد ارتباط بیشتر دو مجموعه در جهت توسعه روستاهای استان مفید و موثر خواهد بود.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group