امام خمینی (ره) : بر دولت اسلامی است که برای خانه دار شدن ملت چاره ای بیندیشد و بر همه مردم است که در این مورد همکاری کنند
جمعه ۱۹ خرداد ۱۴۰۲

گرامیداشت یاد و خاطره شهدا در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان

گرامیداشت یاد و خاطره شهدا در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان

طی مراسمی از سوی پایگاه شهید خانمحمدی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی  که ماهانه در راستای گرامیداشت یاد و خاطره شهدا ی بنیاد و تقدیر از خانواده های آنان برگزار میشود ،  مراسم بزرگداشت شهید رزاق حامدی با حضور حاجی زاده مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان ، حجت الاسلام و المسلمین مصطفوی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان ، معاونین و کارکنان بنیاد مسکن استان و مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار گردید . در این مراسم که با برنامه هفتگی زیارت عاشورا در بنیاد استان همراه بود ، در ابتدا زندگینامه شهید والا مقام رزاق حامدی  برادر آقای یداله حامدی از کارکنان بازنشسته بنیاد مسکن و پس از آن وصیت نامه این شهید والا مقام قرائت شد . در ادامه مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثار گران در سخنرانی خود ضمن تقدیر و تشکر از بنیاد مسکن انقلاب اسلامی زنجان در برگزاری چنین مراسمی این حرکت را بسیار شایسته دانست . در ادامه وی با اشاره به جایگاه والای شهدا در جامعه ، پاسداشت یاد و خاطره آنان را وظیفه تمامی مردم دانست و افزود بهره مندی از نعمات امروزی همچون امنیت  در جمهوری اسلامی مرهون جان نثاری شهدا و جانبازان است .

وی  اضافه کرد  : شهدا با نثار خون خود خط ولایت تقویت کردند ، به همین دلیل ما باید ادامه دهنده راستین خون شهدا و خط آنان در حرکت در مسیر ولایت‌مداری باشیم.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group