امام خمینی (ره) : بر دولت اسلامی است که برای خانه دار شدن ملت چاره ای بیندیشد و بر همه مردم است که در این مورد همکاری کنند
یکشنبه ۰۱ خرداد ۱۴۰۱

کلنگ زنی پروژه احداث خانه عالم روستای رحمت آباد شهرستان خرمدره در چهارمین روز از دهه فجر

طی مراسمی در چهارمین روز از دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی، با حضور مهندس محمدی فرماندار شهرستان خرمدره، مهندس آهنکار مدیر بنیاد مسکن شهرستان خرمدره، بخشدار و سایر حاضرین، پروژه احداث خانه عالم روستای رحمت آباد شهرستان خرمدره گلنک زنی شد. این پروژه در زمینی به مساحت ۱۵۰ مترمربع و زیربنای۱۰۰ مترمربع با اعتبار ۴۵۰میلیون ریال احداث خواهد شد.


*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group