امام خمینی (ره) : از بنیاد مسکن که زحمات زیادی در ایران کشیده اند تشکر میکنم
سه شنبه ۰۴ مهر ۱۴۰۲

(کانال اطلاع رسانی استانداری زنجان): سرمایه‌گذاری برای ساخت پردیس سینمایی در زنجان

(کانال اطلاع رسانی استانداری زنجان) : سرمایه‌گذاری برای ساخت پردیس سینمایی در زنجان

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان گفت: اجرای پروژه‌های سرمایه‌گذاری از جمله پردیس سینمایی نیز از جمله فعالیت‌های بنیاد مسکن است که اجرایی خواهد شد.

سجاد صنعتی‌منفرد امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار کرد: اداره کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان در زمینه ساخت و بهسازی واحدهای مسکونی روستایی اقدامات متعددی انجام داده است.

وی با اشاره به اینکه تاکنون ۶۲ هزار و ۱۱۰ فقره سند مالکیت روستایی در استان زنجان صادر شده است، اضافه کرد:  از این تعداد ۵ هزار و ۵۷۵ جلد سند برای شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر جمعیت صادر شده است.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان با بیان اینکه در ۶ ماهه گذشته با تاکیدات استاندار زنجان و همکاری بانک‌های عامل ۷۰ درصد از سهمیه ابلاغی تسهیلات طرح ویژه بهسازی و مقاوم سازی مسکن روستایی در استان برای مقاوم سازی واحدهای مسکونی روستایی محقق شده است، اضافه کرد: همچنین از نیمه دوم سال ۱۳۹۵ نیز ۹۸ واحد در قالب مسکن اقشار کم درآمد واگذار شده است.

وی تصریح کرد: سال گذشته نیز ۱۰۷ واحد  برای تامین مسکن خانوارهای دو معلول شهری پیش‌بینی شده است.

صنعتی‌منفرد از آغاز احداث ۱۳۳ واحد مسکونی در قالب تامین مسکن محرومین، ساخت خانه عالم، اجرای پروژه‌های عمرانی از محل اعتبارات استان و اجرای پروژه‌های سرمایه‌گذاری از جمله پردیس سینمایی از دیگر فعالیت‌های  بنیاد مسکن استان  است.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان در ادامه به اقدامات بنیاد مسکن در قالب انعقاد تفاهم‌نامه نیز اشاره کرد و افزود: در بخش سرمایه‌گذاری و اشتغال پایدار، طراحی و تولید اسکلت پیش‌ساخته ویژه برای مواقع بحرانی از برنامه‌های اصلی و جدید بنیاد مسکن استان است.

صنعتی‌منفرد همچنین با اشاره به راه اندازی کارخانه تولید مصالح ساختمانی با کیفیت در سطح استان گفت: در تلاش هستیم کارخانه قیر را در سطح استان فعال کنیم تا از این طریق ۶ استان همجوار را نیز زیرپوشش قرار دهیم.

وی در پایان به برنامه‌های بنیاد مسکن به مناسبت سالروز تاسیس آن اشاره کرد و افزود: آغاز همزمان عملیات آسفالت معابر ۹۰ روستا و بهره‌برداری از پروژه‌های آسفالت‌ریزی معابر ۵۰ روستا در سطح استان با مشارکت دهیاری‌ها با اعتباری بیش از۱۷۰ میلیارد ریال از دیگر اقداماتی است که توسط بنیاد مسکن انجام شده است.

 

 

لینک خبر:

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group