امام خمینی (ره) : از بنیاد مسکن که زحمات زیادی در ایران کشیده اند تشکر میکنم
جمعه ۱۹ خرداد ۱۴۰۲

کارگروه توسعه مدیریت بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان

 

    اولین جلسه کارگروه توسعه مدیریت بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان با حضور حاجی زاده مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب استان ، خانم نجفی نماینده استانداری ، معاونین  بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ، رییس اداره حراست بنیاد مسکن استان ، کارشناس مسئول فناوری اطلاعات و مسئول روابط عمومی برگزار گردید . در این جلسه در آغاز حاجی زاده راجع به موضوع توسعه مدیریت مطالبی را مطرح و تاکید نمود که بخشنامه های ارسالی به این کارگروه به طور دقیق اجرا گردد . در ادامه نماینده استانداری نیز توضیحات و نکاتی را در رابطه با کمیته ها و کارگروه ها مطرح کرد و سایر اعضا نیز با بیان نقطه نظرات خود به بحث و گفتگو در این زمینه پرداختند .

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group