امام خمینی (ره) : از بنیاد مسکن که زحمات زیادی در ایران کشیده اند تشکر میکنم
جمعه ۰۴ فروردین ۱۴۰۲

پیگیری بحث شعبه محوری در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان

پیگیری بحث شعبه محوری در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان

در راستای بحث شعبه محوری  ،  بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان نیز در جهت تحقق عملی این برنامه گام برداشته و به جد آن را دنبال میکند . لذا مدیرکل و معاونین بنیاد استان با حضور در هر یک از شهرستان ها به صورت برنامه ریزی شده با برگزاری جلسات متعدد از نزدیک با مسائل و مشکلات موجود در هر یک از شعبات بنیاد در شهرستان ها مطلع شده و درباره مرتفع ساختن این موانع  تصمیم گیری مینمایند . حاجی زاده در آخرین جلسه ای که در شهرستان زنجان برگزار شد اظهار داشت : با توجه به اینکه پتانسیل های موجود در هر منطقه ، همچنین مشکلات و موانع آن ها در هر شهرستان متفاوت است ، میتوان تجربیات و راهکار های اندیشیده شده در هر یک از شعبات را در اختیار دیگر شهرستان ها قرار داد تا شاهد روندی مناسب در پیشبرد اهداف بنیاد مسکن استان باشیم . این مقام مسئول افزود : که جلسات مربوط به پیگیری روند امور در شهرستان ها همواره ادامه خواهد داشت و بحث شعبه محوری را از سیاست های مطلوب بنیاد مسکن انقلاب اسلامی دانست که تا کنون بسیار ثمر بخش بوده است .  

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group