مقام معظم رهبری : بنیاد مسکن یکی از برکات مستمر و صدقات جاری امام راحل می باشد
یکشنبه ۰۹ بهمن ۱۴۰۱

پیام مشترک ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان و مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان به مناسبت فرا رسیدن سال جدید

یَا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَ الْأَبْصَارِ یَا مُدَبِّرَ اللَّیْلِ وَ النَّهَارِ یَا مُحَوِّلَ الْحَوْلِ وَ الْأَحْوَالِ حَوِّلْ حَالَنَا إِلَی أَحْسَنِ الْحَالِ

“ای تغییر دهنده دلها و دیده‏‌ها؛ ای مدبّر شب و روز؛ ای گرداننده سال و حال‌ها؛ بگردان حال ما را به نیکوترین حال”

بار دیگر بهار طبیعت از راه می رسد  و صحنه ی جهان، آیینه نمای قدرت خداوندی می گردد. نوروز سرآغاز دیگری است از چرخه ی حیات طبیعت، روز یادگاران کهن قرن‌ها و روز تجدید سنت‌های نیاکان ایرانیان است که سبز، سپید و سرخ آن به رنگ همه ایران ظهور و بروز می‌کند.

فرا رسیدن نوروز باستانی را که روز آماده شدن برای تحقق حاکمیت الهی بر جهان است را به حضور حضرتعالی تبریک گفته و از درگاه حضرت باری تعالی برای جنابعالی و خانواده محترمتان، نوروزی آکنده از خیر و برکت، همراه با سلامتی و سعادتمندی و سالی پر از موفقیت و شادکامی آرزومندیم.

 

علی خاتمی                                                                       رضا خواجه ای

نماینده ولی فقیه در استان، امام جمعه زنجان                                 مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی

و حوزه نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان                                     استان زنجان

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group