مقام معظم رهبری : بنیاد مسکن یکی از برکات مستمر و صدقات جاری امام راحل می باشد
سه شنبه ۰۴ مهر ۱۴۰۲

پیام مشترک نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان و استاندار در سالروز صدور فرمان تاریخی حضرت امام ( ره) و تشکیل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و افتتاح حساب ۱۰۰ امام (ره)

پیام مشترک نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان و استاندار

🔺 در این پیام آمده است؛

۲۱ فروردین ماه ۱۳۵۸ یکی از نقاط عطف جمهوری اسلامی است، چرا که فرمان تاریخی بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) مبنی بر افتتاح حساب۱۰۰ و به تبع آن تاسیس بنیادمسکن، یکی از نمونه های بارز و مهم دیدگاه والای امام امت (ره) به شمار می رود که بصیرت و توجه مدبرانه ایشان به محرومیت زدایی علی الخصوص در حوزه تامین مسکن را به خوبی به نمایش گذاشته است. به گونه ای که با گذشت زمان روز به روز به پویایی و ژرف اندیشی حضرت امام خمینی (ره) بیشتر از گذشته پی می بریم‌ .
بر اساس فرموده مقام معظم رهبری (مدظله العالی ) ، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی از برکات مستمر و صدقات جاریه امام راحل می باشد. این نهاد با توجه به نقش و عملکرد چندین ساله خود، از جایگاه مهمی در نظام توسعه و عمران روستاهای کشور برخوردار بوده و خدمات ارزشمندی در راستای رسیدگی به محرومین، توسعه عدالت اجتماعی و بسترسازی برای سازندگی کشور ارائه نموده است.

لذا سالروز تاسیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و افتتاح حساب ۱۰۰ امام ( ره) را تبریک عرض نموده، توفیقات بیش از پیش همه خدمتگزاران نظام جمهوری اسلامی، به ویژه کارکنان خدوم و مسئولان این نهاد انقلابی که در جهت احقاق حقوق محرمان جامعه تلاش می نمایند، از درگاه خداوند سبحان مسالت می نماییم.

علی خاتمی
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان

حقیقی
استاندار زنجان

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group