امام خمینی (ره) : همه محرومان باید خانه داشته باشند ، هیچکس در هیچ گوشه مملکت نباید از داشتن خانه محروم باشد .
جمعه ۱۹ خرداد ۱۴۰۲

پیام تسلیت نماینده محترم ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور به مناسبت درگذشت آیت الله حاج سید محمد علی علوی گرگانی

انالله واناالیه راجعون
” إِذَا مَاتَ الْعَالِمُ ثُلِمَ فِی الْإِسْلَامِ ثُلْمَهٌ لَا یَسُدُّهَا شَیْءٌ إِلَى یَوْمِ الْقِیَامَهِ ”
ارتحال فقیه عالیقدر حضرت آیت الله العظمی حاج سید محمد علی علوی گرگانی قدس ا… نفسه الزکیه را که عالمی عامل، پارسا و اندیشمندی بزرگ و یکی از برجسته‌ترین عالمان تشیع در دوران معاصر بودند موجب تأسف و تأثر عمیق گردید.
این مرجع بصیر و انقلابی با حمایت و پشتیبانی از نظام اسلامی و ولایت فقیه و نیز داشتن روحیه مردمی و سبک زندگی بی‌آلایش و ساده‌، فقاهت، سیاست و مردم‌داری را توأمان به منصه ظهور گذاشت.
اینجانب این ضایعه مؤلمه را به محضر مبارک حضرت بقیه ا… الاعظم(عج)، مقام معظم رهبری و مراجع عظام دامت برکاتهم طلاب و اساتید حوزه‌های علمیه، مردم شریف استان گلستان، علاقمندان و بازماندگان و بیت مکرم ایشان به ویژه آقازادگان محترم تسلیت عرض نموده و از درگاه خداوند متعال برای آن مرحوم مغفور رحمت واسعه و علو درجات و برای بازماندگان محترم صبر جمیل و اجر جزیل مسئلت می‌نمایم.

حسین روحانی نژاد
نماینده ولی ‏فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group