امام خمینی (ره) : بر دولت اسلامی است که برای خانه دار شدن ملت چاره ای بیندیشد و بر همه مردم است که در این مورد همکاری کنند
جمعه ۰۴ فروردین ۱۴۰۲

پیام تسلیت مهندس خواجه ای مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان به مناسبت سالروز شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی

“بسمه تعالی”
شهادت مظلومانه سردار رشید اسلام، حاج قاسم سلیمانی، به دست جنایت‌کاران آمریکایی، گرچه برای ما عاشقان و شیفتگان او دردناک است، اما برای روان مطهر آن مجاهد فی سبیل الله، نعمتی گوارا و پاسخی زیباست به آرزوی همیشگی‌اش در لقای پروردگار با جامه‌ای خونین از شهادت.
خون شهید والا مقام حاج قاسم سلیمانی که نماد اقتدار انقلاب اسلامی است نقطه عطفی خواهد شد در انسجام وحدت ملی و جبهه مقاومت که نابودی آمریکا را در پی خواهد داشت .
لذا اینجانب فرا رسیدن سالروز شهادت شهید عالی مقام سردارسپهبد حاح قاسم سلیمانی را به حضور رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) و ملت ایران تسلیت عرض نموده، برای آن امیر دل‌ها حشر با حضرت سیدالشهدا و سایر شهیدان کربلا را مسألت دارم.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group