مقام معظم رهبری : بنیاد مسکن یکی از برکات مستمر و صدقات جاری امام راحل می باشد
جمعه ۱۹ خرداد ۱۴۰۲

پیام تبریک نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی به آیت الله رییسی

حضرت آیت‌ا… سیدابراهیم رئیسی (دامت توفیقاته)
رئیس جمهور منتخب جمهوری اسلامی ایران

با سلام و احترام
حضور حماسی و شورانگیز ملت سربلند ایران در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری یوم‌ا… دیگری در تاریخ ایران اسلامی رقم زد و بار دیگر مردم شریف و همیشه در صحنه، عزم و اراده خود را در پاسداری از میراث پربرکت امام راحل عظیم‌الشان(ره) و امانت گرانبهای شهدای انقلاب اسلامی به‏نمایش گذاشتند و دیگر بار ثابت کردند که در پاسداشت نظام اسلامی و تقویت اقتدار و امنیت آن، از هیچ تلاشی دریغ نمی ورزند. بی‌تردید این آزمون بزرگ، برگ زرین دیگری بر تاریخ مجاهدت های ملت تاریخ ساز ما افزود و مهر بطلانی بر ماه‌ها جنگ روانی بدخواهان و دشمنان این مرز و بوم و انقلاب بود.
این حماسه شکوهمند را به محضر رهبر حکیم و فرزانه انقلاب اسلامی حضرت آیت‏ا… العظمی امام خامنه‏ای(مدظله العالی)، ملت آگاه و بصیر ایران و به حضرتعالی از صمیم قلب تبریک عرض نموده،
از درگاه ایزد منّان، دوام توفیقات جنابعالی را در ظلّ توجهات خاصه حضرت بقیه ا… الاعظم(عجّ)
در مسئولیت قوه مجریه در شرایط حساس و خطیر کشور عزیز ایران در تحقق اهداف و آرمان‏های بلند انقلاب اسلامی و بهبود وضعیت اقتصاد و معیشت مردم، مسئلت دارم.

حسین روحانی نژاد-نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group