امام خمینی (ره) : از بنیاد مسکن که زحمات زیادی در ایران کشیده اند تشکر میکنم
دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۴۰۲

پیام تبریک مهندس خواجه ای مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان به مناسبت روز روستا ؛

روستاها به عنوان یکی از تجلی گاه والاترین و بی آلایش ترین صفات انسانی نظیر ،صمیمیت، صداقت، تلاش، مهربانی و شفقت است و به عنوان یکی از کانون های پرتحرک ، مولد و موثر در اقتصاد کشور و مظهر خوداتکایی و خودکفایی می باشند.

توسعه پایدار روستاها فرآیندی همه‌جانبه، مستمر، درونزا، توانمندساز، فراگیر، تحول‌آفرین، باورآفرین، رشد دهنده و متکی بر مشارکت و خودباوری روستائیان است که در چارچوب آن ظرفیت‌ها و توانایی‌ها برای توسعه اقتصادی و اشتغالزایی به ویژه در روستاهای هدف شناسایی می شوند، در این راستا بنیاد مسکن انقلاب اسلامی به عنوان متولی طرحهای توسعه روستایی به خصوص با تهیه و اجرای طرحهای هادی روستایی و مقاوم سازی مسکن روستایی با ظرفیتهای فنی و مهندسی و کمکهای حساب ۱۰۰امام (ره) تلاش نموده است تا نقش موثری درامر توسعه همه جانبه روستاها داشته و موجبات رضایتمندی روستائیان عزیز و ماندگاری جمعیت و مهاجرت معکوس به روستاها ایفای نقش نماید.

اینجانب ۱۵ مهرماه روز ملی روستا و عشایر را به حضور کلیه همکاران، روستائیان عزیز، شوراهای اسلامی روستا و دهیاران استان تبریک و تهنیت عرض نموده و امیدوارم در سایه تدابیر مقام معظم رهبری ( مدظله العالی) به زودی شاهد کاهش مهاجرت روستاییان به شهرها و ثبیت هرچه بیشتر جمعیت روستاها و بهره مندی روستاهای استان از برکات برنامه های توسعه کشور و استان باشیم.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group