امام خمینی (ره) : همه محرومان باید خانه داشته باشند ، هیچکس در هیچ گوشه مملکت نباید از داشتن خانه محروم باشد .
شنبه ۱۲ فروردین ۱۴۰۲

پیام تبریک مهندس خواجه ای مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان به مناسبت روز کارمند؛

نیروی انسانی خلاق و توانمند یکی از ظرفیت های بزرگی است که کشور و ساختار اداری ما از آن بهره مند است.
خلاقیت در کنار توانایی علمی دو نیاز مهم برای نیروهای کار در سازمان است که زمینه ی رشد، تعالی و خدمت بهتر را در جامعه فراهم می کند.

در نظام اسلامی کارمندان در مسیر خدمت رسانی به مردم از جایگاه ویژه‌ای برخوردارند و حضور پررونق و متعهدانه کارمندان ساعی و پرتلاش، منشاء خدمات ارزنده‌ای است که ثمرات آن در نظام اداری کشور متجلی می‌شود.

اینجانب با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و شهدای کارمند، فرا رسیدن روز کارمند را به تمامی همکاران پرتلاش و مسئولیت پذیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی تبریک و تهنیت عرض نموده و ضمن تقدیر از زحمات ارزشمند شما عزیزان، از درگاه خداوند بزرگ تندرستی، عزت، بهروزی و توفیق روزافزون همگان را خواهانم.
امید به آن که با همدلی و همکاری همه عزیزان متعهد، بتوانیم در سایه کار و تلاش جهادی، سیاستگذاری مناسب و بهره گیری از همه ظرفیت ها، زمینه تحقق اهداف این نهاد انقلابی را فراهم آوریم.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group