مقام معظم رهبری : بنیاد مسکن یکی از برکات مستمر و صدقات جاری امام راحل می باشد
دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۴۰۲

پیام تبریک مهندس خواجه ای مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان به مناسبت روز حسابدار

پیام تبریک مهندس خواجه ای مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان به مناسبت روز حسابدار

بدون تردید حرفه حسابداری و حسابداران ،از طریق سیستم های اطلاعاتی حسابداری و مدیریت، نقش به سزایی در فرآیند تصمیم گیری و سیاست گذاری و همچنین اجرای دقیق برنامه های سازمان را دارند و نقش حسابداران به جهت ثبت منظم اطلاعات و عملیات مالی بیش از پیش تاثیرگذار خواهد بود و می توان گفت؛ سلامت یک مجموعه اداری در گرو اقدام متعهدانه متخصصان حسابداری است.

بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان  توانسته با همکاری همکاران سخت‎کوش، متخصص و خدوم از جمله همکاران حوزه‎  مالی و ذیحسابی که در راستای تحقق اهداف سازمان و پیشبرد امور تلاش می نمایند، در ایجاد شفافیت، ارتقای پاسخگویی‌، فراهم کردن چارچوبی برای تصمیم‌گیری، تخصیص کارآمد و بهینه منابع، آگاهی از محدودیت ها، فرصت ها، تهدیدها و… بسیار موفق عمل نماید.

اینجانب، فرا رسیدن ١۵آذرماه روز پاسداشت از رسالت‌های حرفه‌ای جامعه حسابداری را به کلیه همکاران تلاشگر حوزه های حسابداری و مالی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان تبریک عرض نموده و ضمن تقدیر از زحمات یکایک شما عزیزان، از خداوند منّان عزت، سربلندی و توفیق روزافزونتان را خواستاریم.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group