مقام معظم رهبری : بنیاد مسکن یکی از برکات مستمر و صدقات جاری امام راحل می باشد
سه شنبه ۰۴ مهر ۱۴۰۲

پیام تبریک مهندس خواجه ای مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان به مناسبت ۵ اسفندماه روز مهندس

روز مهندس روز تجلیل از علم،خلاقیت،نوآوری و ابتکار و روز گرامی داشت پیشگامان و تمهید کنندگان بستر فنی و علمی توسعه و سازندگی در کشور است.تقارن پنجم اسفندماه سالروز ولادت خواجه نصیرالدین طوسی و روز مهندس، تلاقی ارزشمندی از اندیشه مهندسی ایران گذشته و سرمشق قراردادن تلاش‌های آن دوران برای جوانان جویای علم امروز کشور است تا با بهره‌گیری از تجارب کسب شده و استفاده از علم و نوآوری و ایجاد فناوری‌های نوین، حفظ و اعتلای استقلال ایران اسلامی رقم زده شود و دستیابی به افق‌های افتخار بر اساس سند چشم‌انداز مهیا گردد.

بدون شک بنیاد مسکن انقلاب اسلامی نیز نیز به عنوان یک نهاد فنی و مهندسی، توفیقات کسب شده را مدیون نقش‎آفرینی و توانمندی مهندسان و همکاران  ارزشمند و متعهد این نهاد به عنوان سرمایه های تخصصی و معنوی کشور می باشد که با بهره گیری از توانمندی های خود در عرصه های مختلف، می توانند جامعه را در رسیدن به توسعه پایدار، ارزش آفرینی اقتصادی و  خدمت به جامعه یاری کنند.

لذا اینجانب فرصت را غنیمت شمرده این روز بزرگ را به حضور تمامی مهندسان تلاشگر و توانمند به ویژه همکاران گرامی در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان تبریک و تهنیت عرض نموده و از درگاه ایزد منان، توفیقات روز افزون این قشر پر توان را در راستای  توسعه و آبادانی کشور، مسئلت می نمایم.

 

 

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group