امام خمینی (ره) : بر دولت اسلامی است که برای خانه دار شدن ملت چاره ای بیندیشد و بر همه مردم است که در این مورد همکاری کنند
سه شنبه ۰۴ مهر ۱۴۰۲

پیام تبریک مهندس خواجه ای مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان به مناسبت فرا رسیدن دهم آذرماه روز مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی نماد آزادیخواهی، استقلال طلبی و پیشرفت و ترقی مردم ولایت مدار ایران و پافشاری آنان بر حاکمیت قانون و بهره گیری از خرد جمعی در پیشبرد امور مملکتی است و به عنوان تجلی‌گاه خواست و اراده ملت و رکن اساسی مردم سالاری دینی، پشتوانه مستحکمی برای کشور به عنوان یک نهاد حاکمیتی و برخوردار از رسالت و مسئولیت های خطیر اجتماعی از جمله؛ تأمین امنیت، ایجاد بستر لازم برای توسعه پایدار اجتماعی، ارتقاء سطح مشارکت مردمی و زمینه سازی برای فعالیت مطلوب احزاب و تشکل های مردمی است.

این نهاد مهر تائیدی بر تحقق دموکراسی حقیقی مبتنی بر اخلاق و دین در کشور ایران اسلامی بوده و همواره عرصه تحقق زیباترین صحنه های همدلی ملت و بهترین الگو برای تکیه بر اراده مردمی در راه موفقیت و توسعه است.

مجلس شورای اسلامی از دیدگاه امام خمینی (ره) همواره جایگاهی حساس داشت؛ چرا که برای تحقق آن، خون های ارزشمندی هدیه شده است. به همین دلیل، امام آن را «حاصل خون جمعیتی که وفادار به اسلام بودند» می دانستند و می فرمودند: مجلس در رأس امور است. نهادی بر آمده از دل ملت که خواهد توانست پشتیبانی قانونی نظام را به شکل صحیحی انجام بدهد.

بدینوسیله ضمن تقدیر از همکاری ها و تعاملات سازنده نمایندگان محترم مردم در مجلس شورای اسلامی با بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در مسیر خدمت به مردم استان، فرا رسیدن دهم آذر ماه روز مجلس شورای اسلامی را به حضور شما بزرگواران تبریک عرض نموده و سلامتی و توفیق روز افزونتان را از در گاه ایزد متعال مسالت دارم.

رضا خواجه ای _ مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group