امام خمینی (ره) : همه محرومان باید خانه داشته باشند ، هیچکس در هیچ گوشه مملکت نباید از داشتن خانه محروم باشد .
شنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۲

پیام تبریک مهندس خواجه ای مدیرکلبنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان به مناسبت ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار

وَ مَنْ أَحْیَاهَا فَکَأَنَّمَا أَحْیَا النَّاسَ جَمِیعًا
(سوره المائده آیه ۳۲)

و هر کس نفسی را زنـده کند گویا همه مردم را زنده کرده است.

نامگذاری سال روز ولادت با سعادت اسوه صبر و پایداری حضرت زینب (س)، به نام ‹‹ روز پرستار›› بیانگر جایگاه این حرفه مقدس و ارزشمند است و فرصتی مغتنم برای ارج نهادن به خدمات، ایثار و مجاهدت های این قشر خدوم، قانع و نجیب است.

اما این روز امسال رنگ و بویی دیگر دارد، قریب به یک سال است که این فرشتگان با مجاهدت و از خودگذشتگی و با تأسی از بزرگ پرستار عالم، حضرت زینب کبری (س)، در مقابله با ویروس منحوس کرونا، رسالت و تعهد سنگین در قبال سلامت جامعه به عهده دارند که در این راستا سلامتی خود را نیز در کف اخلاص گذاشته اند و همچون دلاور مردان و زنان هشت سال دفاع مقدس، در کنار هموطنان عزیزمان ایستاده اند و جان بر کف و با عشق و علاقه خدمت می کنند و وظایف خود را با انگیزه های الهی و برگرفته از مکتب عاشورا انجام می دهند.

لذا اینجانب ضمن خداقوت به برادران و خواهران خود در خط مقدم مقابله با کرونا، ولادت با سعادت اسوه صبر، شجاعت و عفاف، حضرت زینب کبری(س) و روز پرستار را به حضور همه همکاران گرامی و همچنین جامعه پرستاری تبریک و تهنیت عرض نموده و امید آن دارم خادمان صبور سلامت در سایه لطف و عنایات حضرت حق و توجهات حضرت ولی عصر(عج)و انجام رسالت بزرگ خویش موفق باشند و از خداوند منان، سلامتی و سعادت همگان را آرزومندم.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group