مقام معظم رهبری : بنیاد مسکن یکی از برکات مستمر و صدقات جاری امام راحل می باشد
شنبه ۱۲ فروردین ۱۴۰۲

پیام تبریک مهندس خواجه ای مدیرکل بنیاد مسکن استان به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی

امروزه در عصر حاضر اگرچه نگوییم ارتباطات اولین عنصر و اساسی ترین اصل مورد نیاز بشر است، اما به جرأت می توان گفت یکی از بنیادی ترین دانش ها و مهمترین عوامل پیشرفت انسان امروزی و شالوده و زیربنای سایرعلوم قرن حاضر است. نقش روابط عمومی به عنوان ابزار مدیریتی برای فعالیتهای حرفه ای، علمی و الکترونیکی،‌ از مشخصه های جدید این حوزه در عصر ارتباطات است. روابط عمومی مدون و برنامه ریزی شده، به عنوان یکی از ابزارهای قوی مدیریت افکار است و به دلیل جایگاه راهبردی و زیربنایی خود می تواند سازمان را در همگامی با پیشرفت و تحولات جهانی یاری دهد، چراکه روابط عمومی، یک واحد پویا و ارگانیک سازمانی به شمار می آید.
روابط عمومی در قامت یک نهادی فعال، پویا و استاندارد و کارآمد، می تواند با طراحی مهندسی افکار عمومی و بهره گیری از شیوه های نوین ارتباطی و اطلاع رسانی به نیازهای مخاطبان درون و برون سازمانی پاسخ گوید و رضایتمندی حداکثری را در راستای پیشرفت و تعالی سازمان متبوعش به ارمغان آورد، به طوری که توجه ویژه به روابط عمومی، به عنوان نهادی که می تواند به صورت نظام مند، برنامه ریزی شده و سنجیده در جهت ایجاد، حفظ و گسترش تعامل و تفاهم مدیران با کارکنان اقدام کند، بسیار حائز اهمیت است.
بدینوسیله فرارسیدن ۲۷ اردیبهشت ماه روز ارتباطات و روابط عمومی را به حضور جنابعالی و همه همکاران محترمتان که با هم افزایی٬ هم اندیشی و با ابتکار و امید در جهت انجام رسالت خطیر خود تلاش می کنید، تبریک و تهنیت عرض نموده و ضمن تقدیر و تشکر صمیمانه از تلاش ها و زحمات شما بزرگواران در این نهاد انقلابی و مقدس، توفیقات روز افزونتان در مسیر خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی را از درگاه ایزد منان مسالت دارم.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group